Povezane vesti
Stefanović (SSP): Srbija poslednja na svim listama, ali je prva po korupciji
Danas 30.09.2020
Srbija je 99. od ukupno 100 zemalja na listi Forbsa rangirane po bezbednosti od kovida, a iza Srbije je samo Kolumbija – izjavio je danas zamenik predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović. „Srbija je na listama koje pokazuju stanje… »
Stefanović: Srbija je prva jedino na listama za korupciju
Nova 30.09.2020
Prema Forbsovoj listi koja rangira zemlje po bezbednosti od kovida Srbija je 99 od 100 zemalja. Iza nas je samo Kolumbija, a u društvu smo Moladavije, izjavio je zamenik predsednika Stranke slobode i pravde Borko Stefanović. U današnjem obraćanju na… »
Stefanović: Srbija poslednja na svim listama, samo je prva po korupciji
N1 Info 30.09.2020
Srbija je 99. od ukupno 100 zemalja na listi Forbsa rangirane po bezbednosti od kovida, a iza Srbije je samo Kolumbija, izjavio je zamenik predsednika Stranke slobode i pravde Borko Stefanović. "Srbija je na listama koje pokazuju stanje demokratije u… »
Vesti dana »

(Mapa) RHMZ popalio sve alarme! Za vikenda stižu ekstremne vrućine: Beograd čeka pakao, evo koje oblasti su još na udaru toplotnog talasa
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

Blagojević: „Ne predajemo se i idemo u Škotsku da vratimo izgubljeno“
Danas pre 33 minutajoš 4 povezane

Cvejić (SRCE): Priznanje krivice kosovskom tužilaštvu – dokaz da Vučićeva politka puca po šavovima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana