Povezane vesti

Preko 10 godina robije za silovanje mladića! Tukli, silovali pa opljačkali mladića, evo kakva ih kazna čeka

Preko 10 godina robije za silovanje mladića! Tukli, silovali pa opljačkali mladića, evo kakva ih kazna čeka

Mondo 01.10.2020
Žrtvi su nakon silovanja oduzeli mobilni telefon u nameri da ga prisvoje i sebi pribave imovinsku korist. Žrtvi su nakon silovanja oduzeli mobilni telefon u nameri da ga prisvoje i sebi pribave imovinsku korist Više javno tužilaštvo u Pančevu donelo… »
Osumnjičeni za silovanje u pritvoru, prete im visoke kazne

Osumnjičeni za silovanje u pritvoru, prete im visoke kazne

Dnevnik 01.10.2020
PANČEVO: Viši sud u Pančevu odredio je pritvor do 30 dana N. M. (21) iz okoline Pančeva i M.N. (21) iz Bele Crkve, koji se sumnjiče da su pre tri dana silovali i maltretirali 19-godišnjeg mladića, kojem su tom prilikom naneli teške telesne… »
Muškarcima koji su silovali mladića (19) određen pritvor

Muškarcima koji su silovali mladića (19) određen pritvor

Nova 01.10.2020
Više javno tužilaštvo u Pančevu donelo je naredbu o sprovođenju istrage protiv N. M. (21) iz okoline Pančeva i M. N. (21) iz Bele Crkve zbog sumnje da su silovali 19-godišnjeg mladića, a potom ga opljačkali. Osumnjičeni su danas saslušani u… »
Novosti saznaju: Evo kolika kazna preti osumnjičenima za silovanje mladića u Beloj Crkvi

Novosti saznaju: Evo kolika kazna preti osumnjičenima za silovanje mladića u Beloj Crkvi

Večernje novosti 01.10.2020
MILANU N. i Nikoli M. protiv kojih je više javno tužilaštvo u Pančevu donelo naredbu u sprovođenju istrage da su izvršili razbojništvo i silovanje devetnaestogodišnjeg mladića u Beloj Crkvi, ukoliko se dokaže krivica, preti zatvorska kazna od… »
"Držao mi je šrafciger na vratu i terao da oralno zadovoljnim": Potresna ispovest mladića (19) kog su dvojica Pančevaca…

"Držao mi je šrafciger na vratu i terao da oralno zadovoljnim": Potresna ispovest mladića (19) kog su dvojica Pančevaca…

Blic 30.09.2020
Slobodan Popov (19) iz Bele Crkve kaže da su ga Milan N. i Nikola M. na silu odveli u sobu, šutirali ga, udarali šipkom i terali ga da ih oralno zadovoljava Milan N. me u ponedeljak presreo na ulici oko 23 sata. Uhvatio me pod ruku i na silu odveo u… »

Vesti dana »