Povezane vesti
U užičkoj bolnici hospitalizovano devet pacijenata: Dve osobe u teškom stanju
RINA 01.10.2020
Užice – U Opštoj bolnici u Užicu trenutno je hospitalizovano devet pacijenata pozitivnih i suspektnih na korona virus.… »
U užičkoj bolnici dve osobe u teškom stanju
Glas Zapadne Srbije 01.10.2020
Užice – U Opštoj bolnici u Užicu trenutno je hospitalizovano devet pacijenata pozitivnih i suspektnih na korona virus. Na intenzivnoj nezi nalaze se četiri osobe, a dve su priključene na respiratore. U kovid bolnici u Krčagovu smešteno je 19 pacijenata… »
U užičkoj bolnici dve osobe u teskom stanju
Užice oglasna tabla 01.10.2020
U OB Užice hospitalizovano je 9 pacijenta pozitivnih i suspektnih na Covid 19 virus. Od tog broja 4 pacijenta nalaze se na intezivnoj nezi od kojih su 2 priključena na respirator. U Covid bolnici u Krčagovu nalazi se 19 pacijenata. oglasnatabla.info… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 78 povezanih

"Poveravaju mi se za momke": Ćerke Saše Matića su dugonoge lepotice, a pevač puca od ponosa: "Supruga ih je vaspitala"
Blic pre 34 minutajoš 26 povezanih

Vlada Srbije: Minimalna zarada 64.554 dinara od 1. januara 2026. godine
Radio sto plus pre 2 satajoš 41 povezana

Ulaz u zgradu u kojoj stanuje Nikola Kalinić išaran uvredljivim porukama
Radio sto plus pre 1 satjoš 15 povezanih