Povezane vesti

Predstoje teška jesen i zima, kovid bolnica u Batajnici brzo napreduje

Predstoje teška jesen i zima, kovid bolnica u Batajnici brzo napreduje

RTS 01.10.2020
U Batajnici će biti izgrađen moderan multifunkcionalni zdravstveni objekat, koji će, osim što će biti kovid bolnica, moći da se koristi za razne namene, rekao je predsednik Aleksandar Vučić, koji je obišao radove na izgradnji nove kovid bolnice u… »
"Opet će se prebrojati svi preminuli od kovida" Vučić: Uradićemo kompletnu reviziju, za svaku smrt, za svakog čoveka

"Opet će se prebrojati svi preminuli od kovida" Vučić: Uradićemo kompletnu reviziju, za svaku smrt, za svakog čoveka

Press 01.10.2020
"Ponosan sam na sve lekare, niko nije slagao nijednu jedinu reč. U "Batutu" kažu da ima manje smrtnih slučajeva nego što je prijavljeno. Međutim, Srbija će prvi put da uradi ono što nije uradila, kompletnu reviziju. Ponosimo se svojim radom… »
"Podržavao sam dr nestorovića": Vučić: On je imao različite stavove, ali je dobro što ih je iznosio javno

"Podržavao sam dr nestorovića": Vučić: On je imao različite stavove, ali je dobro što ih je iznosio javno

Blic 01.10.2020
Predsednik Aleksandar Vučić je još jednom stao u odbranu lekara koji se bore protiv korona virusa, a posebno članova Kriznog štaba koji su se prethodnih nedelja i meseci našli na udaru kritičara. - Uradili smo kao država ogroman posao, pre svega… »

Vesti dana »