Povezane vesti

Predsednik Hrvatske: Pompeo "dolazi da proba uvaliti" avione F-16

Predsednik Hrvatske: Pompeo "dolazi da proba uvaliti" avione F-16

Novi magazin 01.10.2020
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da američki državni sekretar Mike Pompeo (Majk) stiže sutra u Hrvatsku da bi probao da joj "uvali" avione F-16. "Dolazi da proba uvaliti američke avione. To kažem ja koji sam rekao da bi američka… »
"Eto njih dve nedelje pre izbora": Milanović: Pompeo dolazi u Hrvatsku da bi nam uvalio F-16

"Eto njih dve nedelje pre izbora": Milanović: Pompeo dolazi u Hrvatsku da bi nam uvalio F-16

Blic 01.10.2020
Predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da američki državni sekretar Majk Pompeo stiže sutra u Dubrovnik da bi, kako se izrazio, Hrvatskoj pokušao da "uvali" bombardere F-16. Milanović je ponovio da bi američka ponuda u drugim okolnostima bila… »
Milanović: Pompeo bi da Hrvatskoj "uvali" F16

Milanović: Pompeo bi da Hrvatskoj "uvali" F16

Dnevnik 01.10.2020
ZAGREB: Predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da američki državni sekretar Majk Pompeo stiže sutra u Dubrovnik da bi, kako se izrazio, Hrvatskoj pokušao da "uvali" bombardere F-16. Milanović je ponovio da bi američka ponuda u drugim… »
Milanović: Pompeo hoće da nam uvali američke bombardere

Milanović: Pompeo hoće da nam uvali američke bombardere

Vesti online 01.10.2020
Predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da američki državni sekretar Majk Pompeo stiže sutra u Dubrovnik da bi, kako se izrazio, Hrvatskoj pokušao da „uvali“ bombardere F-16. Milanović je ponovio da bi američka ponuda u drugim okolnostima… »
Milanović: Pompeo će pokušati da nam „uvali” F-16

Milanović: Pompeo će pokušati da nam „uvali” F-16

Politika 01.10.2020
ZAGREB – Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da američki državni sekretar Majk Pompeo stiže sutra u Hrvatsku da bi probao da joj „uvali” avione F-16. „Dolazi da proba uvaliti američke avione. To kažem ja koji sam rekao da bi… »
Milanović šokirao, bez dlake na jeziku: Pompeo dolazi da nam uvali američke bombardere F-16!

Milanović šokirao, bez dlake na jeziku: Pompeo dolazi da nam uvali američke bombardere F-16!

Kurir 01.10.2020
Predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da američki državni sekretar Majk Pompeo stiže sutra u Dubrovnik da bi, kako se izrazio, Hrvatskoj pokušao da "uvali" bombardere F-16. Milanović je ponovio da bi američka ponuda u drugim okolnostima bila… »
Milanović uvredio pompea: Dolazi u Dubrovnik da nam "uvali" F-16

Milanović uvredio pompea: Dolazi u Dubrovnik da nam "uvali" F-16

Srbija danas 01.10.2020
Komentarišući Pompeov dolazak Milanović je rekao da je do te posete trebalo da dođe ranije. Predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da američki državni sekretar Majk Pompeo stiže sutra u Dubrovnik da bi, kako se izrazio, Hrvatskoj pokušao da… »

Vesti dana »