Povezane vesti
Zaštitinik utvrdio: Grad Sombor odgovoran za pucanje ringišpila u Kolutu
RTV 01.10.2020
SOMBOR - Grad Sombor napravio je propust na štetu prava deteta, utvrdio je zaštitnik građana Zoran Pašalić tokom postupka, koji je pokrenuo posle medijskih napisa o pucanju ringišpila u mestu Kolut kod tog grada u julu ove godine, kada je povređeno… »
Ombudsman: Deca se povredila na ringišpilu zbog propusta grada Sombora
N1 Info 01.10.2020
Zaštitnik građana dao je rok od 30 dana Gradu Somboru da ispravi propuste koji su doveli do toga da se osmoro dece povredi kada je pukao ringišpil. Grad Sombor je napravio propust na štetu prava deteta time što u svojim aktima nije predvideo načine… »
Zaštitnik: Propust Grada Sombora u slučaju pucanja ringišpila u Kolutu
Dnevnik 01.10.2020
BEOGRAD: Grad Sombor napravio je propust na štetu prava deteta, utvrdio je zaštitnik građana Zoran Pašalić tokom postupka, koji je pokrenuo posle medijskih napisa o pucanju ringišpila u mestu Kolut kod tog grada u julu ove godine, kada je povređeno… »
Vesti dana »
Uhapšen dvadesetogodišnjak zbog sumnje da je učestvovao u ratu u stranoj državi
Danas pre 5 minutajoš 37 povezanih
Đedović Handanovićeva: Očekujem da do kraja nedelje budemo na korak od dogovora s MOL-om
Politika pre 15 minutajoš 23 povezane
Vremenska prognoza za četvrtak, 23. april. Sunčano i toplije
Serbian News Media pre 1 satjoš 24 povezane
U Kini počelo tehničko testiranje mašina za kopanje beogradskog metroa
Forbes pre 10 minutajoš 20 povezanih
Iran razbio Mosad-ovu mrežu: Otkriveni funckioneri Teherana koji su špijunirali za Izrael - pogubljenje i konfiskacija imovine
Večernje novosti pre 1 satjoš 21 povezana



