Povezane vesti

Marihuana u donjem vešu i u poštanskoj pošiljci

Marihuana u donjem vešu i u poštanskoj pošiljci

Dnevnik 01.10.2020
BEOGRAD: Na graničnom prelazu Batrovci noćas je oko ponoći pronađen paketić marihuane, koji je nemački državljanin sakrio u donji veš koji je imao na sebi, saopštila je Uprava carina. On je putovao automobilom "mercedes" nemačkih registarskih… »
Mislio je ko će da mi gleda u gaće, ali se prevario: Opirao se pretresu na Batrovcima ali su srpski carinici bili neumoljivi

Mislio je ko će da mi gleda u gaće, ali se prevario: Opirao se pretresu na Batrovcima ali su srpski carinici bili neumoljivi

Kurir 01.10.2020
BEOGRAD - Carinici i policajci se na granici gotovo svakodnevno susreću sa različitim pokušajima krijumčarenja manjih količina narkotika i ne bi bilo preterano reći da ne postoji mesto u vozilima ili na telu putnika gde nisu pronalazili zamotuljke… »
Carinici zaustavili albanca na Batrovcima: U kolima nije bilo ništa sumnjivo, a onda su mu pregledali donji veš

Carinici zaustavili albanca na Batrovcima: U kolima nije bilo ništa sumnjivo, a onda su mu pregledali donji veš

Večernje novosti 01.10.2020
NOĆAS oko ponoći na Batrovcima je pronađen paketić marihuane, koji je nemački državljanin albanske nacionalnosti sakrio u donji veš koji je imao na sebi. Pomenuti putnik je sam putovao automobilom "mercedes" nemačkih registarskih oznaka ka AP KiM… »

Vesti dana »