Povezane vesti

Sekla mi polni organ, optužila me da sam švaler njenog muža! Horor ispovest Igora iz Jagodine, koji je preživeo jezivu…

Sekla mi polni organ, optužila me da sam švaler njenog muža! Horor ispovest Igora iz Jagodine, koji je preživeo jezivu…

Kurir 01.10.2020
Vezali su me, maltretirali, sekli i mokrili po meni, pretili su mi smrću, kaže za Kurir Igor S., kog su oteli Darija C. V. i njen prijatelj Dragan K. Oteli su me iz kuće, maltretirali i terali da priznam da sam bio u ljubavnoj vezi s Darijinim mužem… »
"Sekli mi polni organ i mokrili po meni" Jezivi detalji kidnapovanja Igora iz Jagodine, koji je preživeo pravu torturu

"Sekli mi polni organ i mokrili po meni" Jezivi detalji kidnapovanja Igora iz Jagodine, koji je preživeo pravu torturu

Mondo 01.10.2020
Darija C. V. iz Strižila kod Jagodine kidnapovala je muškarca za koga je posumnjala da je ljubavnik njenog muža. Nekoliko sati držala ga je "zarobljeništvu" zahtevajući njegovo priznanje. Darija C. V. iz Strižila kod Jagodine kidnapovala je… »
Ljubomorna žena, nožem zlostavljala ljubavnika bivšeg muža

Ljubomorna žena, nožem zlostavljala ljubavnika bivšeg muža

Nova 01.10.2020
Društvenim mrežama kruži snimak zlostavljanja muškarca, koga na rumunskom ispituje ženska osoba i oštrim predmetom ga seče po ruci. Kako se ispostavilo, na snimku je četrdesetogodišnja Darija C.V. iz sela Strižilo kod Jagodine, koja je sa svojim… »
"Priznaj gde i koliko: Puta!" Žena otela muškarca, pa ga satima ispitivala i sekla dok joj nije priznao da je bio ljubavnik…

"Priznaj gde i koliko: Puta!" Žena otela muškarca, pa ga satima ispitivala i sekla dok joj nije priznao da je bio ljubavnik…

Blic 01.10.2020
Policija je u selu Strižilo kod Jagodine uhapsila ženu zbog sumnje da je sa još jednim muškarcem otela i mučila ljubavnika svog muža, tako što ga je ispitivala i sekla ga nožem po ruci. Kako pišu "Novosti", reč je 40-godišnjoj D. C. V., dok je… »
Otmica u Jagodini: Marija kidnapovala muževljevog ljubavnika? Ubeđivala ga je da sve prizna, a kada je odbio ona je uzela…

Otmica u Jagodini: Marija kidnapovala muževljevog ljubavnika? Ubeđivala ga je da sve prizna, a kada je odbio ona je uzela…

Večernje novosti 30.09.2020
MARIJA D. C. V. (40) iz Strižila kod Jagodine je uz pomoć Dragana K. (43) kidnapovala muškarca (37) za koga je posumnjala da je ljubavnik njenog muža. Nekoliko sati držala ga je u "zarobljeništvu" zahtevajući njegovo priznanje. Ona nije birala… »

Vesti dana »