Povezane vesti

"Igor je u očajnom stanju": Ispovest oca čijeg su sina oteli u Jagodini: Seckali su ga nožem, mučili ga celu noć

"Igor je u očajnom stanju": Ispovest oca čijeg su sina oteli u Jagodini: Seckali su ga nožem, mučili ga celu noć

Blic 02.10.2020
Ne jedem i ne spavam od kada su Darija i Dragan mučili mog sina Igora, celu noć. Od deset sati uveče do četiri izjutra! Seckali su ga nožem po rukama i terali ga da prizna da je bio u ljubavnoj vezi sa Darijinim bivšim suprugom Manuelom, Špancem… »
"Vezali su me, tukli, sekli i mokrili po meni": Jeziva ispovest muškarca iz Jagodine kog je satima mučila žena dok nije…

"Vezali su me, tukli, sekli i mokrili po meni": Jeziva ispovest muškarca iz Jagodine kog je satima mučila žena dok nije…

Blic 01.10.2020
Oteli su me iz kuće, maltretirali i terali da priznam da sam bio u ljubavnoj vezi s Darijinim mužem! Mokrili su po meni, hteli su da mi iseku polni organ, a isekli su me po telu! Ovako počinje priču Igor S. (37) iz okoline Jagodine, koji je pretrpeo… »
Seckali su ga nožem: Ovo je Igor koga su oteli u Jagodini i terali da prizna da je ljubavnik Darijinog muža (foto)

Seckali su ga nožem: Ovo je Igor koga su oteli u Jagodini i terali da prizna da je ljubavnik Darijinog muža (foto)

Večernje novosti 01.10.2020
IGORA Stankovića (37) kidnapovali su u Jagodini Darija C. V. (40), zvana Dara, i Dragan K. (43), poznatiji kao Kokos, oboje iz Strižila. Za priču se, verovatno, nikad ne bi saznalo da Darija nije sve snimila mobilnim telefonom, pa je snimak stigao do… »

Vesti dana »