Povezane vesti

Tinejdžer (16) napastvovao dečaka (7) u Nišu: "Vodio je mog sina u štalu i zlostavljao ga"

Tinejdžer (16) napastvovao dečaka (7) u Nišu: "Vodio je mog sina u štalu i zlostavljao ga"

Telegraf 02.10.2020
- Otišla sam u policiju 31. jula i sve prijavila. Nakon toga sam sela na avion i odvela dete za Švajcarsku - kaže majka dečaka. Majka sedmogodišnjaka je sa sinom došla iz Švajcarske u Niš i, kako kaže, "kod sina je tokom boravka kod muževljeve… »
Tinejdžer u domu posle seksualnog zlostavljanja dečaka (7)

Tinejdžer u domu posle seksualnog zlostavljanja dečaka (7)

Nova 02.10.2020
Tinejdžer (16) koji je seksualno napastvovao dečaka (7) u Nišu od 21. jula nalazi se u Vaspitno-popravnom domu u Kruševcu zbog seksualnog zlostavljanja koje se dogodilo u martu, pišu beogradski mediji. Za ceo slučaj saznalo se nakon što je majka… »
Stigla kazna za TINEJDžERA (16) koji je silovao dečaka (7): Objavljeno gde se on sada nalazi

Stigla kazna za TINEJDžERA (16) koji je silovao dečaka (7): Objavljeno gde se on sada nalazi

Večernje novosti 02.10.2020
MALOLETNIKU (16) koji je polno uznemiravao dečake podneta krivična prijava. Policija je po nalogu Višeg javnog tužilaštva podnela krivičnu prijavu protiv šesnaestogodišnjaka zbog sumnje da je učinio krivično delo nedozvoljene polne radnje. On se… »
Stravičan slučaj silovanja dečaka (7) u Nišu: Rođak ga odvodio u štalu i iživljavao se nad njim!

Stravičan slučaj silovanja dečaka (7) u Nišu: Rođak ga odvodio u štalu i iživljavao se nad njim!

Mondo 02.10.2020
"Šta je sve radio mom detetu, strah me je da kažem", priča žena koja je prijavila manijaka. "Šta je sve radio mom detetu, strah me je da kažem", priča žena koja je prijavila manijaka. "Došla sam sa sedmogodišnjim sinom na odmor u Srbiju, da… »
Niš: Tinejdžer (16) seksualno zlostavljao šestogodišnjaka

Niš: Tinejdžer (16) seksualno zlostavljao šestogodišnjaka

Nova 02.10.2020
Protiv maloletnika starog 16 godina iz jedne opštine u okolini Niša podneta je krivična prijava zbog nedozvoljenih polnih radnji, odnosno jer se sumnja da je seksualno zlostavljao šestogodišnjeg dečaka. Ceo slučaj dogodio se krajem jula u jednom… »

Vesti dana »