Povezane vesti
„Jutarnji list“: Hrvatska će reći ne Americi
Vesti online 02.10.2020
Hrvatska na današnjem sastanku sa američkim državnim sekretarom Majkom Pompeom u Dubrovniku, neće potpisati zajedničku deklaraciju sa SAD o bezbednosti korišćenja 5G mreže, usmerenu protiv kineskog Huaveja. Hrvatska balansira između Kine i SAD… »
Jutarnji list: Hrvatska će reći ne Americi
Sputnik 02.10.2020
Hrvatska na današnjem sastanku s američkim državnim sekretarom Majkom Pompeom u Dubrovniku, neće potpisati zajedničku deklaraciju sa SAD o bezbednosti korišćenja 5G mreže, usmerenu protiv kineskog Huaveja. Kako navodi Jutarnji list, umesto potpisivanja… »
Hrvati pokazali svetu kako se to radi: Jasno ne američkim zagovornicima protiv kineske 5G tehnologije!
Mondo 02.10.2020
Hrvatska neće potpisati deklaraciju protiv Huawei kompanije. Hrvatska neće potpisati deklaraciju protiv Huawei kompanije. Hrvatska na sastanku s američkim državnim sekretarom Majkom Pompeom u Dubrovniku, koji se održava tokom 2. oktobra, neće potpisati… »
Pompeo u Dubrovniku: Hrvatska rekla “ne” Americi
Nova 02.10.2020
Hrvatska neće potpisati zajedničku deklaraciju sa SAD o sigurnosti korišćenja 5G mreže usmerenu protiv kineskog Huaveja na današnjem sastanku s američkim državnim sekretarom Majkom Pompeom u Dubrovniku, već će zauzeti stav kao i Italija i samo primiti na… »
Vesti dana »
Bogojavljenje: Vernici se danas ovako pozdravljaju, a evo šta treba uraditi za zdravlje i sreću
Nova pre 20 minutajoš 25 povezanih
AMSS upozorava vozače na poledicu, kamioni na izlaz na graničnom prelazu Batrovci čekaju pet sati
Serbian News Media pre 30 minutajoš 22 povezane
Australijan open, drugi dan: Đere ispustio brejk i pobedu, legenda savladala Srbina VIDEO
Nova pre 30 minutajoš 68 povezanih






