Povezane vesti

Edis Fetić: Bitno mi je da Zilha zna, da snimak nije potekao od mene!

Edis Fetić: Bitno mi je da Zilha zna, da snimak nije potekao od mene!

Svet plus 02.10.2020
Edis Edo Fetić pokušava na svaki način da se opravda bivšoj ženi zbog eksplicitnog snimka! Bitno mi je da Zilha zna, da snimak nije potekao od mene! Lavinu komentara i burnih reakcija izazvao je eksplicitni snimak Zilhe Karišik, bivše supruge Edisa… »
Nakon zilhinog privatnog snimka, oglasila se i edisova bivša ljubavnica! Dragana Mitar osula paljbu, nikad nije bila besnija…

Nakon zilhinog privatnog snimka, oglasila se i edisova bivša ljubavnica! Dragana Mitar osula paljbu, nikad nije bila besnija…

Kurir 02.10.2020
Dragana Mitar se oglasila na svom Instagram profilu pa se obratila svojim pratiocima nakon što je društvenim mrežama počeo da kruži intimni snimak na kome se, kako tvrde korisnici istih, nalazi bivša supruga Edis Fetića, Zilha Karišik. "Odj*bite… »
Edisu niko ne veruje da on nije pustio zilhin kućni video! Nisam ja, evo odakle je procurio bezobrazan snimak

Edisu niko ne veruje da on nije pustio zilhin kućni video! Nisam ja, evo odakle je procurio bezobrazan snimak

Kurir 02.10.2020
Nekadašnji zadrugar Edis Fetić Edo oglasio se nakon što je društvenim mrežama počeo da kruži intimni snimak na kome se, kako tvrde korisnici istih, nalazi njegova bivša supruga Zilha Karišik. Edo tvrdi da na snimku jeste Zilha i da je pomenuti… »
Region u šoku privatnim zilhinim snimkom! Edis Fetić tvrdi: Video je slala meni, ne stidim se! Jedno mu nije jasno

Region u šoku privatnim zilhinim snimkom! Edis Fetić tvrdi: Video je slala meni, ne stidim se! Jedno mu nije jasno

Kurir 02.10.2020
Nekadašnji zadrugar Edis Fetić Edo oglasio se nakon što je društvenim mrežama počeo da kruži intimni snimak na kome se, kako tvrde korisnici istih, nalazi njegova bivša supruga Zilha Karišik. Edo tvrdi da na snimku jeste Zilha i da je pomenuti… »

Vesti dana »