Povezane vesti
Deo grada bez vode zbog havarije na Mišeluku
Dnevnik 02.10.2020
NOVI SAD: Sremska strana Novog Sada u narednih pola sata ostaće bez vode zbog sanacije havarije na dovodniku F-900 na Mišeluku, navode u "Vodovodu i kanalizaciji". S obzirom na obim i kompleksnost radova, nemoguće je predvideti tok i vreme završetka… »
Sremska strana i deo bačke strane Novog Sada bez vode zbog havarija
Radio 021 02.10.2020
Sremska strana Novog Sada nema vode zbog havarije na dovodniku F-900 na Mišeluku, navode u "Vodovodu i kanalizaciji". "S obzirom na obim i kompleksnost radova, nemoguće je predvideti tok i vreme završetka sanacije. Tokom trajanja radova, bez vode neće… »
Sremska strana grada bez pijaće vode zbog havarije na Mišeluku
Moj Novi Sad 02.10.2020
Zbog radova na sanaciji havarije na dovodniku ф 900 na Mišeluku, u narednih pola sata sremska strana grada ostaće bez vode za piće, saopštilo je JKP "Vodovod i kanalizacija". S obzirom na obim i kompleksnost radova, nemoguće je predvideti tok i vreme… »
Vesti dana »
Meksiko i Koreja otvorili Mundijal pobedama, sudija postavio novi rekord
BBC News pre 56 minutajoš 47 povezanih
uživo Tramp očekuje sporazum sa Iranom, objavljeni detalji dogovora, Teheran neće kompromise oko "crvenih linija"
NIN pre 1 satjoš 19 povezanih
Na severu zemlje danas sunčano, u ostalim delovima promenljivo: Kakav nas vikend očekuje
N1 Info pre 4 satijoš 19 povezanih
Učenici osnovnih škola danas završavaju nastavu, osmaci polažu malu maturu od 15. juna
Insajder pre 2 satajoš 14 povezanih




