Povezane vesti
Tumbaković očekuje spektakl na Ostrvu - Paun ili Ivić?
Sportske.net 03.10.2020
Svi jedva čekamo. Srpski derbi u Čempionšipu, Veljko Paunović sa svojim Redingom, ugostiće danas Votford Vlade Ivića, a meč je iz svog ugla najavio i selektor Ljubiša Tumbaković. On ne može da se opredeli za koga će navijati, ali je siguran da će biti… »
Paunović i Ivić su korak ispred svih: Tumba gleda duel svojih nekadašnjih igrača, za koga će navijati?
Mondo 03.10.2020
Selektor Srbije jedva čeka trenerski okršaj Srba u Engleskoj. Selektor Srbije jedva čeka trenerski okršaj Srba u Engleskoj Pola fudbalske Srbije gledaće duel Čempionšipa između Redinga i Votforda, koji vode srpski treneri Vladimir Ivić i Veljko Paunović… »
Vesti dana »
RHMZ: Opasnost iniciranja i širenja požara u Deliblatskoj peščari zbog jakog vetra
Moj Novi Sad pre 29 minutajoš 22 povezane
Motociklista (18) pregazio zeca na putu pa se zakucao u stub! Mladić poginuo na licu mesta! Bizarna tragedija u Slavoniji!
Kurir pre 19 minutajoš 16 povezanih
Napadi dronovima u Rostovskoj i Kijevskoj oblasti; Troje stradalo u ukrajinskom udaru na Belgorod
RTS pre 14 minutajoš 12 povezanih




