Povezane vesti

Kon: Nije bilo prikrivanja podataka

Kon: Nije bilo prikrivanja podataka

Politika 03.10.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je juče sve rečeno o broju umrlih od korona virusa i da ne bi trebalo ništa dodavati. „Moja detaljnija objašnjenja stvaraju konfuziju. Rezultat je vrlo pozitivan - biće revizije… »
Kon: Pitanje broja preminulih se politizuje, istraživao sam iz radoznalosti

Kon: Pitanje broja preminulih se politizuje, istraživao sam iz radoznalosti

N1 Info 03.10.2020
Epidemiolog Predrag Kon ocenio je da se neusaglašenost podataka o broju preminulih od koronavirusa politizuje, kao i da nema odgovor zašto bi bilo kome odgovaralo da se prikriva broj preminulih od kovid-19. Izvor: TV Prva On je gostujući na TV Prva… »
Još 107 zaraženih u Srbiji, Kon tvrdi da podaci o umrlima nisu zataškavani

Još 107 zaraženih u Srbiji, Kon tvrdi da podaci o umrlima nisu zataškavani

Glas Amerike 03.10.2020
BEOGRAD — Prema zvaničnim podacima, u Srbiji je u protekla 24 sata registrovano još 107 zaraženih koronavirusom. Preminule su dve osobe, pa je ukupan broj umrlih narastao na 753, objavljeno je na sajtu covid19.rs Već nekoliko dana se u Srbiji vodi… »
Kon: Revizija put do potpune istine, institucije utvrđuju metodologiju

Kon: Revizija put do potpune istine, institucije utvrđuju metodologiju

Slobodna Evropa 03.10.2020
„Metodologiju (revizije podataka o broju umrlih od COVID-19, prim. aut.) će ustanoviti institucije, to bi bili instituti za javno zdravlje ili fakulteti i tu treba da budu uključeni kliničari”, rekao je član kriznog štaba Vlade Srbije za borbu… »
Kon o broju umrlih od korone: "Moja detaljnija objašnjenja stvaraju konfuziju, važno je da će biti revizije"

Kon o broju umrlih od korone: "Moja detaljnija objašnjenja stvaraju konfuziju, važno je da će biti revizije"

Blic 03.10.2020
Epidemiolog i član Krizbog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je juče sve rečeno o broju umrlih od korona virusa i da ne bi trebalo ništa dodavati. - Moja detaljnija objašnjenja stvaraju konfuziju. Rezultat je vrlo pozitivan - biće revizije. Ono… »
Kon: Nije bilo prikrivanja podataka

Kon: Nije bilo prikrivanja podataka

Pravda 03.10.2020
Epidemiolog i član Krizbog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je juče sve rečeno o broju umrlih od korona virusa i da ne bi trebalo ništa dodavati. "Moja detaljnija objašnjenja stvaraju konfuziju. Rezultat je vrlo pozitivan - biće revizije. Ono… »
Brinem kako će javnost ovo da shvati: Dr Kon o broju umrlih od korone i najavljenoj reviziji

Brinem kako će javnost ovo da shvati: Dr Kon o broju umrlih od korone i najavljenoj reviziji

Mondo 03.10.2020
Otkako je dr Kon izjavio da je u junu bilo tri puta više umrlih nego što je prijavljeno, digla se velika bura. Sada je objasnio sve u vezi sa tim! Otkako je dr Kon izjavio da je u junu bilo tri puta više umrlih nego što je prijavljeno, digla se velika… »
Kon: Iz radoznalosti sam istraživao brojke, biće revizije

Kon: Iz radoznalosti sam istraživao brojke, biće revizije

Nova 03.10.2020
Epidemiolog Predrag Kon ocenio je da se neusaglašenost podataka o broju preminulih usled korona virusa politizuje, kao i da nema odgovor zašto bi bilo kome odgovaralo da se prikriva broj preminulih od COVID-19. On je gostujući na TV Prva rekao da je… »
Kon: Pitanje broja umrlih od COVID-19 se politizuje

Kon: Pitanje broja umrlih od COVID-19 se politizuje

Novi magazin 03.10.2020
Epidemiolog Predrag Kon ocenio je danas da se neusaglašenost podataka o broju preminulih usled koronavirusa politizuje, kao i da nema odgovor zašto bi bilo kome odgovaralo da se prikriva broj preminulih od COVID-19. On je gostujući na TV Prva rekao da… »
Kon: Nije bilo prikrivanja podataka

Kon: Nije bilo prikrivanja podataka

RTV 03.10.2020
BEOGRAD - Epidemiolog i član Krizbog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je juče sve rečeno o broju umrlih od korona virusa i da ne bi trebalo ništa dodavati. "Moja detaljnija objašnjenja stvaraju konfuziju. Rezultat je vrlo pozitivan - biće… »
Kon: Nije bilo prikrivanja podataka

Kon: Nije bilo prikrivanja podataka

Dnevnik 03.10.2020
BEOGRAD: Epidemiolog i član Krizbog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je juče sve rečeno o broju umrlih od korona virusa i da ne bi trebalo ništa dodavati. "Moja detaljnija objašnjenja stvaraju konfuziju. Rezultat je vrlo pozitivan - biće… »
Kon objasnio brojeve koje je izneo u javnost: Evo šta je rekao epidemiolog

Kon objasnio brojeve koje je izneo u javnost: Evo šta je rekao epidemiolog

Kurir 03.10.2020
Epidemiolog i član Krizbog štaba Predrag Kon izjavio je danas da je juče sve rečeno o broju umrlih od korona virusa i da ne bi trebalo ništa dodavati. "Moja detaljnija objašnjenja stvaraju konfuziju. Rezultat je vrlo pozitivan - biće revizije. Ono… »
Ovo je prava istina o broju preminulih od korona virusa U Srbiji: Doktor Kon demantovao sve sumnje!

Ovo je prava istina o broju preminulih od korona virusa U Srbiji: Doktor Kon demantovao sve sumnje!

Večernje novosti 03.10.2020
ČLAN Kriznog štaba dr Predrag Kon tokom gostovanja u emisiji "Jutro Tv Prva", odlučno je demantovao sumnje u verodostojnost izveštaja koji su prezentovani javnosti povodom epidemije korona virusa. - U kriznom štabu smo dobijali podatke iz merodavne… »

Vesti dana »