Povezane vesti

Otac mikija đuričića šokiran: Saznao preko medija za tuču i diskvalifikaciju, evo šta je imao da kaže!

Otac mikija đuričića šokiran: Saznao preko medija za tuču i diskvalifikaciju, evo šta je imao da kaže!

Mondo 04.10.2020
Miki je zbog brutalne tuče izbačen iz Zadruge! Miki je zbog brutalne tuče izbačen iz Zadruge! Miki Đuričić je, zbog brutalne tuče sa Vladimirom Tomovićem, diskvalifikovan iz Zadruge. Skandalozna tuča zaprepastila je sve, a Đuričić je odmah… »
Plač i jecaji se ore imanjem zbog Mikija Đuričića

Plač i jecaji se ore imanjem zbog Mikija Đuričića

Vesti online 04.10.2020
Nije još prošlo ni mesec dana od početka „Zadruge“, a pčelar iz Kupinova Miki Đuričić diskvalifikovan je iz rijalitija. Naime, Miki je nasrnuo fizički na Vladimira Tomovića, te je odmah reagovao Veliki šef i saopštio odluku o… »
"Molim vas! Treba mi novac za dete" Miki Đuričić kukao i vrištao čim je diskvalifikovan i to nije kraj očaja

"Molim vas! Treba mi novac za dete" Miki Đuričić kukao i vrištao čim je diskvalifikovan i to nije kraj očaja

Blic 04.10.2020
Još nije prošlo ni mesec dana otkako je počela nova sezona "Zadruge", a dugogodišnji rijaliti učesnik Miki Đuričić diskvalifikovan je zbog fizičkog nasrtaja na Vladimira Tomovića. Skandalozna tuča koja se juče desila na velelepnom imanju… »
Treba mi novac za dete: Miki Đuričić nakon diskvalifikacije molio da mu oproste tuču sa Tomovićem?!

Treba mi novac za dete: Miki Đuričić nakon diskvalifikacije molio da mu oproste tuču sa Tomovićem?!

Mondo 04.10.2020
"Nisam bio pri sebi!" "Nisam bio pri sebi!" Miki Đuričić je, zbog brutalne tuče sa Vladimirom Tomovićem, diskvalifikovan iz Zadruge. Skandalozna tuča zaprepastila je sve, a Đuričić je odmah udaljen sa imanja. Kako domaći mediji prenose, pčelar… »

Vesti dana »