Povezane vesti

Zoran Radojković Pile Postao deda Nekadašnji voditelj se oglasio iz Beča, čestitke samo pristižu!

Zoran Radojković Pile Postao deda Nekadašnji voditelj se oglasio iz Beča, čestitke samo pristižu!

Kurir 04.10.2020
Mlad postao deda a evo kako mu izgleda supruga. Bivši novinar, voditelj i učesnik rijalitija Zoran Radojković Pile, koji je devedesetih zasmejavao televizijske gledaoce postao je deda pa se tim povodom oglasio na svom Fajsbuk profilu. "Postao sam… »
"Postao sam deda,: Jupi!" Naš voditelj koji je otišao iz Srbije dobio unuka, čestitke pljušte

"Postao sam deda,: Jupi!" Naš voditelj koji je otišao iz Srbije dobio unuka, čestitke pljušte

Blic 04.10.2020
Voditelj Zoran Radojković Pile, koji se poslednjih godina povukao sa TV ekrana, objavio je da je postao deda. Zoran Radojković Pile, nekadašnji voditelj, ali i rijaliti učesnik, lepe vesti da je dobio unuka podelio je putem društvenih mreža. -… »
Prinova u porodici Zorana radojkovića: Pile postao ponosni deda

Prinova u porodici Zorana radojkovića: Pile postao ponosni deda

Večernje novosti 04.10.2020
BIVŠI novinar, voditelj i učesnik rijalitija Zoran Radojković Pile, koji je devedesetih zasmejavao televizijske gledaoce emisijom "Pile telešop", postao je deda. - Postao sam ponosni deda unuka, 4 kilograma i 75 grama, jupiiiiii! Muško, mašala -… »

Vesti dana »