Povezane vesti

Srbi postavili uslov za ulazak u vladu!

Srbi postavili uslov za ulazak u vladu!

Alo 04.10.2020
Jedan od lidera Demokratskog fronta u Crnoj Gori Milan Knežević kaže da će Crna Gora dobiti vladu sastavljenu po izbornoj volji građana od 30. avgusta i da ne može da prihvati da Srbi u Crnoj Gori ne mogu da pokrivaju bezbednosni resor. "Mislim da… »
Knežević:Brutalna neistina da će DF podržati manjinsku vladu

Knežević:Brutalna neistina da će DF podržati manjinsku vladu

RTV 04.10.2020
BEOGRAD - Jedan od lidera Demokratskog fronta Milan Knežević izjavio je danas da je brutalna neistina da je Demokratski front spreman da podrži manjinsku vladu. Knežević je, gostujući na TV Prva, rekao da je za sada jedino partija Dritana Abazovica… »
Knežević: Ne možemo da prihvatimo da Srbi u Crnoj Gori ne pokrivaju bezbednosni resor

Knežević: Ne možemo da prihvatimo da Srbi u Crnoj Gori ne pokrivaju bezbednosni resor

Sputnik 04.10.2020
Jedan od lidera Demokratskog fronta u Crnoj Gori Milan Knežević kaže da će Crna Gora dobiti vladu sastavljenu po izbornoj volji građana od 30. avgusta i da ne može da prihvati da Srbi u Crnoj Gori ne mogu da pokrivaju bezbednosni resor. "Mislim da… »
Milan Knežević poručio: Brutalna neistina da će Demokratski front podržati manjinsku vladu

Milan Knežević poručio: Brutalna neistina da će Demokratski front podržati manjinsku vladu

Kurir 04.10.2020
Jedan od lidera Demokratskog fronta Milan Knežević izjavio je danas da je brutalna neistina da je Demokratski front spreman da podrži manjinsku vladu. Knežević je, gostujući na TV Prva, rekao da je za sada jedino partija Dritana Abazovica protiv… »
Knežević odbacio sve spekulacije: Nećemo prihvatiti da Srbi ne pokrivaju resor bezbednosti u Crnoj Gori

Knežević odbacio sve spekulacije: Nećemo prihvatiti da Srbi ne pokrivaju resor bezbednosti u Crnoj Gori

Večernje novosti 04.10.2020
JEDAN od lidera Demokratskog frona u Crnoj Gori Milan Knežević kaže da će Crna Gora dobiti vladu sastavljenu po izbornoj volji građana od 30. avgusta i da ne može da prihvati da Srbi u Crnoj Gori ne mogu da pokrivaju bezbednosni resor. - Mislim da… »

Vesti dana »