Povezane vesti

Krivokapić: Zakon o crkvi više nije problem

Krivokapić: Zakon o crkvi više nije problem

Politika 04.10.2020
PODGORICA - Kandidat za mandatara crnogorske vlade Zdravko Krivokapić rekao je danas da je problem oko Zakona o slobodi veroispovesti rešen i da se poslednjih dana „javnost Crne Gore zabavlja problemom koji to više nije”. „Mi smo taj problem, a… »
Krivokapić: Sve što se tiče Zakona o slobodi veroispovesti rešeno je 30. avgusta

Krivokapić: Sve što se tiče Zakona o slobodi veroispovesti rešeno je 30. avgusta

N1 Info 04.10.2020
Predloženi mandatar za sastav nove crnogorske vlade i lider koalicije "Za budućnost Crne Gore" Zdravko Krivokapić izjavio je da se javnost zabavlja problemom koji više ne postoji, jer je sve što se tiče Zakona o slobodi veroispovesti zvanično… »
Krivokapić: Zakon o slobodi veroispovesti više nije problem

Krivokapić: Zakon o slobodi veroispovesti više nije problem

RTS 04.10.2020
Kandidat za mandatara crnogorske vlade Zdravko Krivokapić rekao je da je problem Zakona o slobodi veroispovesti rešen i da se, kako je naveo, poslednjih dana "javnost Crne Gore zabavlja problemom koji to više nije". "Mi smo taj problem, a tiče se… »
Krivokapić stavio tačku na bitnu temu: Zakon o slobodi veroispovesti više nije problem

Krivokapić stavio tačku na bitnu temu: Zakon o slobodi veroispovesti više nije problem

Alo 04.10.2020
Krivokapić je istakao da je padom DPS "pao i taj nakaradni Zakon, zbog koga se, izmedu ostalog, konačno i uspravila Crna Gora" Kandidat za mandatara crnogorske vlade Zdravko Krivokapić rekao je danas da je problem oko Zakona o slobodi veroispovesti… »
Krivokapić: Zakon o slobodi veroispovesti više nije problem

Krivokapić: Zakon o slobodi veroispovesti više nije problem

RTV 04.10.2020
PODGORICA - Kandidat za mandatara crnogorske vlade Zdravko Krivokapić rekao je danas da je problem oko Zakona o slobodi veroispovesti rešen i da se poslednjih dana "javnost Crne Gore zabavlja problemom koji to više nije". "Mi smo taj problem, a tiče… »
Krivokapić: Ako smo porazili DPS da ništa ne promenimo, onda ništa nismo učinili

Krivokapić: Ako smo porazili DPS da ništa ne promenimo, onda ništa nismo učinili

Sputnik 04.10.2020
Ako smo porazili DPS da bi očuvali sistem koji su oni stvorili onda nismo učinili ništa, Crna Gora nema više vremena za odlaganje nagomilanih problema ni jedan dan, kaže u autorskom tekstu na Fejsbuku Zdravko Krivokapić, kandidat za mandatara nove… »
Krivokapić o političkom kursu Crne Gore: Ako smo porazili DPS da ništa ne menjamo, onda nismo ništa uradili

Krivokapić o političkom kursu Crne Gore: Ako smo porazili DPS da ništa ne menjamo, onda nismo ništa uradili

Večernje novosti 04.10.2020
AKO smo porazili DPS da bi očuvali sistem koji su oni stvorili onda nismo učinili ništa, Crna Gora nema više vremena za odlaganje nagomilanih problema ni jedan dan, kaže u autorskom tekstu na Fejsbuku Zdravko Krivokapić, kandidat za mandatara nove… »
„Građani čekaju da se gospodar smiluje i dodeli mi mandat“

„Građani čekaju da se gospodar smiluje i dodeli mi mandat“

Vesti online 04.10.2020
Mandatar za sastav nove vlade i lider koalicije „Za budućnost Crne Gore“, Zdravko Krivokapić kazao je i da posle više od mjesec dana od završetka izbora čeka da se predsednik Crne Gore Milo Đukanović „smiluje svom narodu i dodeli mandat za… »
Krivokapić: Svi će morati da dokažu poreklo svoje imovine, ispitaćemo sve odluke o dodeli stanova i kredita!

Krivokapić: Svi će morati da dokažu poreklo svoje imovine, ispitaćemo sve odluke o dodeli stanova i kredita!

Pravda 04.10.2020
Nova vlada će preispitati sve odluke o dodeli stanova i stambenih kredita pod povoljnim uslovima funkcionerima odlazeće vlasti, a u svakom slučaju gde se otkriju nepravilnosti biće preduzete odgovarajuće zakonske mere sa ciljem da se imovina vrati… »

Vesti dana »