Povezane vesti

Rama i Vulin nastavili prepirku o oslobodiocima, zločincima, „velikoj Albaniji“

Rama i Vulin nastavili prepirku o oslobodiocima, zločincima, „velikoj Albaniji“

Danas 04.10.2020
Albanski premijer Edi Rama izjavio je u Tirani da su pripadnici nekadašnje Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) bili oslobodioci, da je etničko čišćenje na Kosovu izvela Vojska Jugoslavije i da se „ubice nalaze u Beogradu“. „Što se OVK tiče… »
Vulin odbrusio rami: Premijer zemlje gde se nalazi Žuta kuća da bira reči! Gadi mi se onaj ko stvara "Veliku Albaniju"!

Vulin odbrusio rami: Premijer zemlje gde se nalazi Žuta kuća da bira reči! Gadi mi se onaj ko stvara "Veliku Albaniju"!

Mondo 04.10.2020
Srpski ministar žestoko opleo po albanskom premijeru! Srpski ministar žestoko opleo po albanskom premijeru! Premijer zemlje u kojoj se nalazi Žuta kuća, mesto gde su Srbima vadili organe i prodavali ih, morao bi da bude mnogo pažljiviji i da bira… »
Rama mi se gadi! Brani teroriste i pravi veliku albaniju! Vulin traži od premijera Albanije da kleči!

Rama mi se gadi! Brani teroriste i pravi veliku albaniju! Vulin traži od premijera Albanije da kleči!

Pravda 04.10.2020
Premijer zemlje u kojoj se nalazi "žuta kuća", mesto gde su Srbima vadili organe i prodavali ih, morao bi da bude mnogo pažljiviji i da bira reči kada govori o zločinima, kaže ministar odbrane Aleksandar Vulin, reagujući tako na izjave premijera… »
Vulin: Rama mora da bira reči

Vulin: Rama mora da bira reči

Nova 04.10.2020
Premijer zemlje u kojoj se nalazi Žuta kuća, mesto gde su Srbima vadili organe i prodavali ih, morao bi da bude mnogo pažljiviji i da bira reči kada govori o zločinima, rekao je danas ministar odbrane Aleksandar Vulin u ergeli “Karađorđevo”… »
Rama: Želim da uklonim granicu i sa Srbijom

Rama: Želim da uklonim granicu i sa Srbijom

Pravda 04.10.2020
Albanski premijer Edi Rama, istakao je da je bio “vrlo jasan i da regionalni Šengen postavlja četiri uslova Evropske unije”. “Želimo da uklonimo granicu i sa Srbijom, i albanski ekstremisti ovo ne vole. Cilj im je da danas budu taoci kandži… »
Rama: Zgrozio sam se kad sam shvatio da se Vulin ne šali, ubice su u Beogradu

Rama: Zgrozio sam se kad sam shvatio da se Vulin ne šali, ubice su u Beogradu

N1 Info 04.10.2020
Izjava Aleksandra Vulina koja je službeno objavljena na sajtu srpskog ministarstva odbrane o tome da Rama radi na stvaranju velike Albanije, koju samo ujedinjeni Srbi mogu da zaustave, te da ono što međunarodna zajednica da Albancima se ne može… »
Rama: Želim da uklonim granicu i sa Srbijom

Rama: Želim da uklonim granicu i sa Srbijom

IndeksOnline 04.10.2020
TIRANA – Albanski premijer Edi Rama, istakao je da je bio “vrlo jasan i da regionalni Šengen postavlja četiri uslova Evropske unije”. On je naveo da je prvi uslov sloboda kretanja. “Želimo da uklonimo granicu i sa Srbijom, i albanski… »
Rama: Želim da uklonim granicu i sa Srbijom

Rama: Želim da uklonim granicu i sa Srbijom

Nova 04.10.2020
Albanski premijer Edi Rama, istakao je da je bio “vrlo jasan i da regionalni Šengen postavlja četiri uslova Evropske unije”, a da je prvi sloboda kretanja. “Želimo da uklonimo granicu i sa Srbijom, i albanski ekstremisti ovo ne vole. Cilj im je… »
Vulin: Da Rama ima pameti, ne bi se slikao ispod zastave velike Albanije

Vulin: Da Rama ima pameti, ne bi se slikao ispod zastave velike Albanije

Danas 03.10.2020
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin ponovo je danas kritikovao albanskog premijera Edija Ramu, rekavši da se on ne bi slikao ispod zastave „velike Albanije“ da „ima pameti“. „Da Edi Rama ima mozga, ne bi pokušavao da napravi ‘veliku… »
Rama pozvao Vučića da osudi Vulinovu izjavu o velikoj Albaniji

Rama pozvao Vučića da osudi Vulinovu izjavu o velikoj Albaniji

Danas 03.10.2020
Premijer Albanije Edi Rama pozvao je danas predsednika Srbije Aleksandra Vučića da nedvosmisleno osudi izjavu srpskog ministra odbrane o „velikoj Albaniji“ i ujedinjenju Srba. Rama je na Tviteru upitao Vučića da li je izjava ministra odbrane… »

Vesti dana »