Povezane vesti

Moskva spremna Da pomogne! Azerbejdžan rekao uslov za prekid rata! (foto)

Moskva spremna Da pomogne! Azerbejdžan rekao uslov za prekid rata! (foto)

Pravda 04.10.2020
Azerbejdžanske snage su u toku prošle nedelje u Nagorno-Karabahu ubile 18, a ranile preko 90 civila, javlja ruska agencija RIA Novosti, pozivajući se na izjave zvaničnika iz tog regiona u Azerbejdžanu s jermenskom većinom. Uslov za prekid vatre… »
Alijev: Imam samo jedan uslov za prekid vatre - povlačenje jermenskih snaga

Alijev: Imam samo jedan uslov za prekid vatre - povlačenje jermenskih snaga

N1 Info 04.10.2020
Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev zatražio je danas povlačenje jermenskih snaga iz oblasti Nagorno-Karabaha gde osam traju sukobi izmedju jermenskih i azerbejdžanskih snaga i dodao da traži izvinjenje od Jerevana. "Imam samo jedan uslov" za prekid… »
Predsednik Azerbejdžana traži povlačenje jermenskih snaga iz Nagorno-Karabaha

Predsednik Azerbejdžana traži povlačenje jermenskih snaga iz Nagorno-Karabaha

Novi magazin 04.10.2020
Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev zatražio je danas povlačenje jermenskih snaga iz oblasti Nagorno-Karabaha gde osam traju sukobi između jermenskih i azerbejdžanskih snaga i dodao da traži izvinjenje od Jerevana. "Imam samo jedan uslov" za prekid… »
Da li je ovo rešenje za rat na kavkazu? Azerbejdžanska strana navela šta je uslov da bi se postiglo primirje!

Da li je ovo rešenje za rat na kavkazu? Azerbejdžanska strana navela šta je uslov da bi se postiglo primirje!

Mondo 04.10.2020
"Mora postojati neka osnova za pregovore" "Mora postojati neka osnova za pregovore" Azerbejdžan je spreman da obustav i borbena dejstva u Nagorno-Karabahu ako Jermenija predloži povlačenje snaga iz Nagorno-Karabaha, pri čemu bi to trebalo da bude… »
Alijev: Prekid vatre ako se Armenija povuče i izvini

Alijev: Prekid vatre ako se Armenija povuče i izvini

Al Jazeera 04.10.2020
Predsjednik Azerbejdžana kaže kako će Baku obustaviti operacije u Nagorno-Karabahu ako se ispune ovi uvjeti. Predsjednik Azerbejdžana Ilham Alijev izjavio je u nedjelju kako će se složiti s prekidom vatre ukoliko Armenija obeća da će povući svoje… »
Alijev: Prekid vatre samo uz jermensko povlačenje trupa

Alijev: Prekid vatre samo uz jermensko povlačenje trupa

Dnevnik 04.10.2020
MOSKVA: Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev je izjavio da će se složiti sa prekidom vatre ukoliko Jermenija obeća da će povući svoje trupe iz Narogno-Karabaha, prenosi Sputnjik. Baku će biti spreman da obustavi svoje operacije u Nagorno-Karabahu… »
Azerbejdžan: Prekid vatre moguć, ali imamo uslov za to

Azerbejdžan: Prekid vatre moguć, ali imamo uslov za to

Nova 04.10.2020
Azerbejdžan je spreman da obustavi borbena dejstva u Nagorno-Karabahu ako Jermenija predloži povlačenje snaga iz Nagorno-Karabaha, pri čemu bi to trebalo da bude potkrepljeno preciznim vremenskim okvirom i konkretnim akcijama, rekao je predsednik… »

Vesti dana »