Povezane vesti

Miki Đuričić nestao posle skandala sa đetićem! A evo gde je prvo otišao posle diskvalifikacije! Samo nju je hteo da vidi?

Miki Đuričić nestao posle skandala sa đetićem! A evo gde je prvo otišao posle diskvalifikacije! Samo nju je hteo da vidi?

Kurir 05.10.2020
Zbog nasilnog ponašanja i nasrtaja na Vladimira Tomovića Miki Đuričić je diskvalifikovan iz "Zadruge 4", a mi smo saznali gde se potom uputio. Naime, Lepi Mića izneo je tvrdnje da je razlog njihove netrpeljivosti to što je Tomović navodno imao… »
Majka me je tukla, lupila mi je šamarčinu! Rea otkrila zašto ju je majka udarila, a onda je Tomović osuo paljbu po njoj…

Majka me je tukla, lupila mi je šamarčinu! Rea otkrila zašto ju je majka udarila, a onda je Tomović osuo paljbu po njoj…

Kurir 05.10.2020
Vladimir Tomović i Andrea Anđelković Rea, razgovarali, a tom prilikom Rea je iznela neke stvari iz privatnog života. "Meni je majka lupila šamarčinu", rekla je Rea. "To nije nasilje, mene je majka tukla kao vola u kupusu. Batina je iz raja izašla… »
Otkriveno zašto je Miki poludeo na đetića! Vladimir Tomović mu kresnuo verenicu?!

Otkriveno zašto je Miki poludeo na đetića! Vladimir Tomović mu kresnuo verenicu?!

Kurir 05.10.2020
Miki Đuričić i Vladimir Tomović imali su žestok fizički obračun u Zadruzi nakon kog je Miki diskvalifikovan. Sada je, naime, izvor blizak Tomoviću ispričao da su Vladimir i verenica Mikija Đuričića u navodno prošlosti bili u se*s kombinaciji… »
"Našli su se i imali intimni odnos, Nadala se da miki neće saznati": Osvanule nove tvrdnje o Tomoviću i verenici Đuričića

"Našli su se i imali intimni odnos, Nadala se da miki neće saznati": Osvanule nove tvrdnje o Tomoviću i verenici Đuričića

Blic 05.10.2020
Miki Đuričić u subotu je diskvalifikovan iz "Zadruge 4" zbog fizičkog napada na Vladimira Tomovića, a nakon toga počele su da kruže spekulacije da je razlog njihovog sukoba to što je Tomović navodno imao intimni odnos sa Mikijevom verenicom. Sada… »
Učesnica zadruge o batinama: Nije to nasilje u porodici ako sam zaslužila da me bije, batina je iz raja izašla! (video)

Učesnica zadruge o batinama: Nije to nasilje u porodici ako sam zaslužila da me bije, batina je iz raja izašla! (video)

Mondo 05.10.2020
Pogledajte razgovor u sitne sate! Pogledajte razgovor u sitne sate! Nasilje je i dalje tema broj jedan u rijalitiju Zadruga! Nakon brutalne tuče sa Vladimirom Tomovićem, koji je završio krvav i sa posekotinom, Miki je izbačen iz rijalitija Zadruga a… »
Brutalna tuča u zadruzi zbog tajne seks "kombinacije": Otkriveni sočni detalji odnosa Tomovića i Mikijeve verenice!

Brutalna tuča u zadruzi zbog tajne seks "kombinacije": Otkriveni sočni detalji odnosa Tomovića i Mikijeve verenice!

Mondo 05.10.2020
Kada je Miki čuo, pao mu je mrak na oči! Kada je Miki čuo, pao mu je mrak na oči! Miki Đuričič opet je diskvalifikovan iz rijalitija zbog nasilja! Nakon brutalne tuče sa Vladimirom Tomovićem, koji je završio krvav i sa posekotinom, Miki je… »

Vesti dana »