Povezane vesti

Jojić čitao vesti, kad zove iliev: "Harali smo Srbijom - vratio sam se da osvojimo titulu i igramo Ligu šampiona!"

Jojić čitao vesti, kad zove iliev: "Harali smo Srbijom - vratio sam se da osvojimo titulu i igramo Ligu šampiona!"

Mondo 05.10.2020
"Ja sam se vratio da vratim Partizan gde mu je mesto...", poručio je novi-stari fudbaler "valjka" Miloš Jojić. "Ja sam se vratio da vratim Partizan gde mu je mesto...", poručio je novi-stari fudbaler "valjka" Miloš Jojić. Miloš Jojić se posle… »
Nije samo Sadik, još jedan odlazak iz Partizana!

Nije samo Sadik, još jedan odlazak iz Partizana!

Sportske.net 05.10.2020
Ko će napasti Zvezdu u derbiju? Posle serije pojačanja u finišu prelaznog roka, vreme je i za nove odlaske iz Partizana. Podsetimo, klub iz Humske je proteklog vikenda angažovao Filipa Holendera, Miloša Jojića, Ivana Obradovića, Svetozara… »
NOVI Partizan, 3-5-2 u derbiju?!

NOVI Partizan, 3-5-2 u derbiju?!

Sportske.net 05.10.2020
U poslednja dva dana, Partizan je promenio pola tima - pregršt mogućnosti za trenera Stanojevića da u predstojećem derbiju iznenadi Dejana Stankovića, i formacijom, i izborom igrača. Navijači su se nadali da se sve ovo dogodi mnogo ranije, još dok… »
Da li će i Crvena zvezda dovesti pojačanje: Stanković o kraju prelaznog roka

Da li će i Crvena zvezda dovesti pojačanje: Stanković o kraju prelaznog roka

Mondo 05.10.2020
Ponedeljak će dati definitivan odgovor. Ponedeljak će dati definitivan odgovor. Pred nama je poslednji dan prelaznog roka, a Crvena zvezda je u finišu "pijace" bila tiha, za razliku od svog večitog rivala Partizana. Dok su u Humskoj u dva dana vikenda… »

Vesti dana »