Povezane vesti

Buvač je ljut: Klopu nisam čestitao titulu

Buvač je ljut: Klopu nisam čestitao titulu

Nova 05.10.2020
Srpski trener Željko Buvač bio je višegodišnji prvi asistent Jirgena Klopa, ali izgleda da su odnosi sa strategom Liverpula zahladneli. Buvač je bio deo stručnog štaba nemačkog stručnjaka i u Majncu, i u Borusiji Dortmund, i u Liverpulu. Slavni… »
Srbin opleo po klopu: Ja sam mu 17 godina radio menadžerski posao, samo nisam davao izjave za TV!

Srbin opleo po klopu: Ja sam mu 17 godina radio menadžerski posao, samo nisam davao izjave za TV!

Mondo 05.10.2020
Dugo godina su bili nerazdvojni, a onda je pred revanš polufinala Lige šampiona 2018. godine sve puklo. Dugo godina su bili nerazdvojni, a onda je pred revanš polufinala Lige šampiona 2018. godine sve puklo. Žejko Buvač je bio najpouzdaniji saradnik… »
Buvač konačno progovorio o klopu: Nisam mu čestitao titulu, 17 godina sam radio sve, samo nisam pričao javno

Buvač konačno progovorio o klopu: Nisam mu čestitao titulu, 17 godina sam radio sve, samo nisam pričao javno

Večernje novosti 05.10.2020
ŽELjKO Buvač, nekadašnji pomoćni trener Jirgena Klopa, koji je napustio to mesto neposredno pred revanš polufinala Lige šampiona 2018. godine, progovorio je u javnosti o svojoj karijeri kao pomoćnika Jirgena Klopa. Srbin je takođe je otkrio i da… »
Buvač ljut na Klopa: Nisam mu čestitao titulu, 17 godina sam radio sve, samo nisam pričao javno

Buvač ljut na Klopa: Nisam mu čestitao titulu, 17 godina sam radio sve, samo nisam pričao javno

Telegraf 05.10.2020
Mediji su Srbina opisivali kao "mozak" Jirgena Klopa, a on je sada na mestu sportskog direktora Dinama iz Moskve. Željko Buvač, nekadašnji pomoćni trener Jirgena Klopa, koji je napustio to mesto neposredno pred revanš polufinala Lige šampiona 2018… »

Vesti dana »