Povezane vesti

Stanković pozvao Ćira Feraru: Objasnio mu je kako se kaže "Zvezda", crveno-beli imaju novog navijača

Stanković pozvao Ćira Feraru: Objasnio mu je kako se kaže "Zvezda", crveno-beli imaju novog navijača

Telegraf 05.10.2020
Lep gest trenera Zvezde - proradila je italijanska veza. Legendarni Ćiro Ferara ukrao je šou na žrebu za Ligu Evrope, kada je nakon što je izvukao kuglicu u kojoj je bila Crvena zvezda, prasnuo u smeh, jer nije uspeo da izgovori pravilno njeno ime… »
Ćiro Ferara umalo umro od smeha kada je izvukao Zvezdu na žrebu, a onda ga je zbog toga hitno pozvao Dejan Stanković…

Ćiro Ferara umalo umro od smeha kada je izvukao Zvezdu na žrebu, a onda ga je zbog toga hitno pozvao Dejan Stanković…

Sportal blic 05.10.2020
Legenda italijanskog fudbala, Ćiro Ferara, počeo je glasno da se smeje kada je na žrebu za Ligu Evrope izvukao ceduljicu sa imenom Crvene zvezde. Zbog toga je reagovao i strateg beogradskih crveno-belih, Dejan Stanković. Podsetimo, nekadašnji as… »
Stanković pozvao Feraru: Kako se izgovara Crvena zvezda? (video)

Stanković pozvao Feraru: Kako se izgovara Crvena zvezda? (video)

Sportski žurnal 05.10.2020
Nekadašnji defanzivac Napolija i Juventusa i italijanski reprezentativac na žrebu za Ligu Evrope imao je problema da izgovori ime Crvene zvezde. Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković pozvao je telefonom legendarnog italijanskog fudbalera Ćira… »
Dejan Stanković pozvao Ćira Feraru: Urnebesan razgovor trenera Zvezde i legendarnog Italijana! (video)

Dejan Stanković pozvao Ćira Feraru: Urnebesan razgovor trenera Zvezde i legendarnog Italijana! (video)

Hot sport 05.10.2020
Dejan Stanković pozvao je nekadašnjeg rivala iz Italije, čuvenog asa Juventusa Ćira Feraru. Ferara je pre samo tri dana dospeo u centar naše medijske pažnje kada nije mogao da izgovori ime Crvene zvezde na žrebu za Ligu Evrope. Bivšem defanzivcu… »
Stanković održao lekciju italijanskoj legendi: Ćao brate moj, hvala ti na svemu, ali mi smo Crvena zvezda! (video)

Stanković održao lekciju italijanskoj legendi: Ćao brate moj, hvala ti na svemu, ali mi smo Crvena zvezda! (video)

Mondo 05.10.2020
Zanimljiv detalj smo videli na žrebu za grupnu fazu Lige Evrope kada je izvučena Crvena zvezda. Zanimljiv detalj smo videli na žrebu za grupnu fazu Lige Evrope kada je izvučena Crvena zvezda. Legenda italijanskog fudbala i Juventusa Ćiro Ferara… »

Vesti dana »