Povezane vesti
"Ona je već osuđena na doživotni zatvor": Srpkinja koja je u Francuskoj bila optužena za ubistvo sina dočekala presudu
Blic 05.10.2020
Mlada Srpkinja, kojoj se sudilo u Francuskoj zbog smrti sina od devet meseci, oslobođena je optužbi pred sudom u Monpeljeu, a sudija je svoju odluku obrazložila rečima "da majka zna svoju krivicu, jer je sopstvenom nepažnjom ostala bez deteta, te da je… »
Srpkinji se beba udavila u kadi, sud u Francuskoj je pustio
Nova 05.10.2020
Srpkinja (24), kojoj se od prošle godine sudilo u Francuskoj zbog smrti sina koji je tada imao devet meseci, oslobođena je svih optužbi s obrazloženjem sudije da "ona zna koja je njena krivica i da je spostvenom nepažnjom ostala bez deteta kao i da je to… »
Vesti dana »
Iran će voditi rat i baviti se diplomatijom kako bi odbranio svoja prava
Politika pre 2 satajoš 46 povezanih
Voda u Čačku, Gornjem Milanovcu i Lučanima ponovo ispravna za piće nakon 15 dana zabrane
Naslovi.ai pre 2 satajoš 29 povezanih
(Video, foto) Zemljotres sejao smrt i razaranje Izdato hitno upozorenje na cunami Najmanje 12 poginulih i 200 povređenih
Dnevnik pre 1 danjoš 72 povezane
Izrael i Iran za sada obustavljaju međusobne napade, Tramp tvrdi da on 'vuče sve poteze'
BBC News pre 7 satijoš 47 povezanih



