Povezane vesti

Pogledajte kako je Novak pogodio sudiju u glavu na RG, ali sada nisu mogli da ga diskvalifikuju

Pogledajte kako je Novak pogodio sudiju u glavu na RG, ali sada nisu mogli da ga diskvalifikuju

Telegraf 05.10.2020
Najbolji teniser sveta ponovo je pogodio pomoćnog arbitra, ali ovoga puta je imao sreću da to nije učinio posle završetka poena. Novak Đoković je ponovo imao situaciju sa linijskim sudijom. Nakon što je pogodio lininijskog arbitra Lauru Klark na US… »
Novak: Drop-šot me nije slušao, ali zadovoljan sam igrom

Novak: Drop-šot me nije slušao, ali zadovoljan sam igrom

Nova 05.10.2020
Novak Đoković ni protiv Rusa Karena Hačanova, 15. nosioca na Rolan Garosu, nije ispustio set na turniru u Bulonjskoj šumi. Srpski as je stigao do rekordnog, 11. uzastopnog četvrtfinala u Parizu, 14. ukupno na ovom turniru i to pobedom od 6:4, 6:3… »
Bez mnogo muke: Đoković korak bliži finalu Rolan Garosa (video)

Bez mnogo muke: Đoković korak bliži finalu Rolan Garosa (video)

Hot sport 05.10.2020
Novak ostvario još jednu pobedu. Danas su se na Otvorenom prvenstvu Francuske u okviru osmine finala sastali Novak Đoković i Karen Hačanov u meču koji je trajao 2 sata i 23 minuta. Srpski teniser je bio bolji i ostvario je pobedu bez izgubljenog seta… »
Đoković: Nekada mi se dešavalo da izgubim fokus, nije me najbolje služio drop šot

Đoković: Nekada mi se dešavalo da izgubim fokus, nije me najbolje služio drop šot

Večernje novosti 05.10.2020
NOVAK Đoković bez većih problema je uspeo da pobedi Karena Hačanova sa 6:4, 6:3, 6:3. Ipak, naš as nije bio baš zadovoljan prikazanim. Prvi teniser sveta nije bio zadovoljan nekim aspektima u svojoj igri, posebno koncentracijom. - Nekada mi se… »
Đoković u četvrtfinalu Rolan Garosa

Đoković u četvrtfinalu Rolan Garosa

Beta 05.10.2020
Najbolji teniser sveta Novak Djoković plasirao se u četvrtfinale Otvorenog prvenstva, pošto je danas pobedio Rusa Karena Hačanova sa 6:4, 6:3, 6:3. Djoković je pobedom protiv 16. tenisera sveta stigao do svog 11. uzastopnog četvrtfinala Rolan… »
RG: Đoković u četvrtini finala

RG: Đoković u četvrtini finala

Novi magazin 05.10.2020
Srpski teniser, svetski broj jedan Novak Đoković pobedio je u osmini finala Rolan Garosa 16. igrača sveta Rusa Karena Hačanova u seta, 6:4, 6:3, 6:3. Meč je trajao sat i dvadeset minuta. U prvom setu protivnici su se maksimalno borili za prednost i… »
Neočekivana scena, pobuna Srbina i rusa nasred meča: Hačanov prišao sudiji, pa i Đoković - a arbitar nije verovao šta…

Neočekivana scena, pobuna Srbina i rusa nasred meča: Hačanov prišao sudiji, pa i Đoković - a arbitar nije verovao šta…

Sportal blic 05.10.2020
Netipična scena uoči sedmog gema prvog seta na stadionu "Filip Šatrije", u osmini finala Rolan Garosa. Rivali su i Karen Hačanov, a "na udaru" je bio glavni sudija pošto su se teniser pobunili na uslove. Čini se da je ovo ubedljivo najlošiji dan u… »
ZALEDILI SMO SE - Đoković pogodio sudiju, OPET!

ZALEDILI SMO SE - Đoković pogodio sudiju, OPET!

Sportske.net 05.10.2020
Opet slučajno. Novak Đoković je izbačen sa US opena nakon što je nenamerno, ali iz besa pogodio linijskog sudiju. Sada u osmini finala Rolan Garosa situacija koja je slična, Novak je ovoga puta dao sve od sebe da vrati lopticu, dotakao je i ona je… »
Đoković ponovo pogodio linijskog sudiju u glavu

Đoković ponovo pogodio linijskog sudiju u glavu

Sputnik 05.10.2020
Novak Đoković ponovo je lopticom pogodio linijskog sudiju u glavu. Srećom, ovog puta nije bilo nikakve dileme da li je imao nameru ili je prekršio pravila. Ovog puta sve se desilo iz igre, ali je interesantno da se baš Novaku ponovo dogodio ovakav… »
Uf, Novak opet pogodio sudiju lopticom! Srbin "ispalio" i pretrnuo, linijski dobio silovit udarac u glavu /video/

Uf, Novak opet pogodio sudiju lopticom! Srbin "ispalio" i pretrnuo, linijski dobio silovit udarac u glavu /video/

Sportal blic 05.10.2020
Kakva scena u sedmom gemu meča protiv Karena Hačanova na Rolan Garosu, Novak Đoković je opet pogodio linijskog sudiju. Ovoga puta takođe potpuno nenamerno, ali tokom igre tako da, logično, srpski as nije snosio nikakve posledice. Karen Hačanov je… »
Novak opet pogodio sudiju u glavu: Potez zbog kog je navijačima stalo srce! (video)

Novak opet pogodio sudiju u glavu: Potez zbog kog je navijačima stalo srce! (video)

Mondo 05.10.2020
Uplašili smo se i doživeli "deža vi". Uplašili smo se i doživeli "deža vi". Još su sveže rane od US Opena i trenutka kada je Novak Đoković diskvalifikovan jer je slučajno pogodio linijskog sudiju u grlo, a slična stvar mu se umalo ponovila na… »

Vesti dana »