Povezane vesti

VIDEO: Đoković opet lopticom pogodio sudiju u glavu

VIDEO: Đoković opet lopticom pogodio sudiju u glavu

Radio 021 05.10.2020
Novak Đoković je opet lopticom pogodio sudiju u glavu, ovog puta na Rolan Garosu i bez posledica po njegov status na turniru. Kako je loptica pogodila sudiju tokom trajanja poena, nema govora o diskvalifikaciji svetskog broja jedan sa grend slema. No… »
"Ovo je noćna mora, Đokoviću je sigurno zastala knedla u grlu kad je pogodio sudiju"

"Ovo je noćna mora, Đokoviću je sigurno zastala knedla u grlu kad je pogodio sudiju"

Telegraf 05.10.2020
Najbolji teniser sveta je ponovo pogodio linijskog sudiju lopticom, ali ovoga puta je to drugačije. Bivši četvrti igrač sveta Tim Henman prokomentarisao pogađanje sudije od strane Novaka na Rolan Garosu i istakao da je to potpuno drugačija situacija… »
Đoković: Pokušavam da pronađem sudiju kog sam pogodio, video sam da ima modricu

Đoković: Pokušavam da pronađem sudiju kog sam pogodio, video sam da ima modricu

Telegraf 05.10.2020
Prvi rekt sveta pričao u čudnoj situaciji na RG. Nije bilo svejedno Novaku Đokoviću na početku meča protiv Karena Hačanova, kada je sredinom prvog seta pogodio lopticom linijskog sudiju! Mnogima je kroz glavu prošla ona njegova eliminacija sa US… »
Novakovo "izvini" ovoga puta je prihvaćeno: Pogledajte scenu iz Pariza! (foto/video)

Novakovo "izvini" ovoga puta je prihvaćeno: Pogledajte scenu iz Pariza! (foto/video)

Mondo 05.10.2020
Nije moglo bez drame ni na ovom meču, ali linijski sudija sada je drugačije reagovao nego u Njujorku. Nije moglo bez drame ni na ovom meču, ali linijski sudija sada je drugačije reagovao nego u Njujorku Ponovo je stalo srce navijačima Novaka… »

Vesti dana »