Povezane vesti

Ana Brnabić dobila mandat da formira novu Vladu Srbije

Ana Brnabić dobila mandat da formira novu Vladu Srbije

Glas Zapadne Srbije 05.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je Ana Brnabić mandatar za sastav buduće Vlade Srbije. Vučićevom obraćanju u Palati Srbija, prethodila je sednica Predsedništva SNS, nakon koje je član Predsedništva SNS Siniša Mali rekao da je… »
Vučić saopštio: Ana Brnabić biće mandatar nove Vlade Srbije

Vučić saopštio: Ana Brnabić biće mandatar nove Vlade Srbije

Srbija danas 05.10.2020
Pala odluka. - Premijerka Ana Brnabić biće mandatar za sastav nove Vlade Srbije - rekao je večeras Aleksandar Vučić u "Palati Srbija". - Tu odluku doneo sam u Ustavom i zakonom propisanom roku, razume se - rekao je Vučić na početku obraćanja. -… »
Vučić: Ana Brnabić ponovo mandatar Vlade Srbije

Vučić: Ana Brnabić ponovo mandatar Vlade Srbije

Sandžak press 05.10.2020
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je donio odluku da će Ana Brnabić biti mandatar za sastav nove Vlade Srbije, prenosi Tanjug. “Prije nekoliko minuta sam potpisao odluku o predlogu za predsjednika vlade da to bude Brnabić. O njoj… »
Vučić proglasio mandatara

Vučić proglasio mandatara

Moj Novi Sad 05.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se u 20 časova građanima i, kao što je najavljeno, proglasio mandatara za sastav nove Vlade. Više od tri meseca nakon održavanja izbora i raznih spekulacija, za mandatara je proglašena aktuelna premijerka… »
Ana Brnabić novi mandatar: Vučić otkrio razloge zašto je baš nju predložio

Ana Brnabić novi mandatar: Vučić otkrio razloge zašto je baš nju predložio

Mondo 05.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić imenovao je Anu Brnabić za mandatara nove Vlade Srbije. Odluka je doneta, kazao je Vučić, nakon što je saslušao predstavnike izbornih lista, a na osnovu Ustava i u zakonski predviđenom roku. Predsednik Srbije… »

Vesti dana »