Povezane vesti

Veće plate za pola miliona radnika u javnom sektoru, Mali o detaljima za 15 dana

Veće plate za pola miliona radnika u javnom sektoru, Mali o detaljima za 15 dana

Radio 021 06.10.2020
Sada je i gotovo izvesno da će pola miliona građana zaposlenih u javnom sektoru dobiti povećanja plata u narednoj godini. Ministar finansija Siniša Mali izjavio je jutros da je 99 odsto siguran da će povišica biti, kao i da će se o procentualnom… »
MALI: "Devedeset devet odsto sam siguran da će plate u javnom sektoru biti povećane"

MALI: "Devedeset devet odsto sam siguran da će plate u javnom sektoru biti povećane"

Moj Novi Sad 06.10.2020
Ministar finansija Siniša Mali rekao je za Radio-televiziju Srbije da je 99 odsto siguran da će plate u javnom sektoru biti povećane od 1. januara naredne godine. Dodaje da će se nakon razgovora sa MMF-om, u naredne dve nedelje, znati i koliko će to… »
Mali: Vlada u naredne dve nedelje, sednica SNS u pozitivnoj atmosferi

Mali: Vlada u naredne dve nedelje, sednica SNS u pozitivnoj atmosferi

N1 Info 06.10.2020
Ministar finanasija Siniša Mali izjavio je da će ceo proces oko izbora nove Vlade biti završen u naredne dve nedelje, kao i da će početkom naredne sedmice biti održana još jedna sednica Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS). Izvor: RTS… »
Mali: Uveren sam da će biti povećanja plata sledeće godine

Mali: Uveren sam da će biti povećanja plata sledeće godine

Novi magazin 06.10.2020
Ministar finansija Siniša Mali je rekao da je uveren da će plate u javnom sektoru biti povećane od naredne godine, kao i da će konkretniji procenti povećanja biti poznati nakon razgovora sa Međunarodnim monetarnim fondom (MMF) u naredne dve nedelje… »
Nedimović: Brnabić najbolje rešenje; Tabaković: Za Anu bih podigla obe ruke

Nedimović: Brnabić najbolje rešenje; Tabaković: Za Anu bih podigla obe ruke

RTV 06.10.2020
BEOGRAD - Ministar poljoprivrede u prethodnoj vladi Branislav Nedimović izjavio je danas da očekuje da će nova vlada biti formirana za dve do tri nedelje. On je dodao da je odluka predsednika Aleksandra Vučića da mesto mandatara za sastav nove Vlade… »
Mali: Ceo proces oko izbora nove Vlade biće završen u naredne dve nedelje

Mali: Ceo proces oko izbora nove Vlade biće završen u naredne dve nedelje

Danas 06.10.2020
Ministar finanasija Siniša Mali izjavio je danas da će ceo proces oko izbora nove Vlade biti završen u naredne dve nedelje, kao i da će početkom naredne sedmice biti održana još jedna sednica Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS). „Odmah… »
Ministar kaže da je 99 odsto siguran da će plate u javnom sektoru biti povećane

Ministar kaže da je 99 odsto siguran da će plate u javnom sektoru biti povećane

N1 Info 06.10.2020
Ministar finansija Siniša Mali rekao je za Radio televiziju Srbije (RTS) da je 99 odsto siguran da će plate u javnom sektoru biti povećane od 1. januara naredne godine. Dodaje da će se nakon razgovora sa Međunarodnim monetarnim fondom (MMF), u… »
Ministar Mali jutros saopštio dobre vesti: Od 1. januara veće plate, 99 odsto sam siguran u to!

Ministar Mali jutros saopštio dobre vesti: Od 1. januara veće plate, 99 odsto sam siguran u to!

Kurir 06.10.2020
Ministar finansija Siniša Mali rekao je za RTS da je 99 odsto siguran da će plate u javnom sektoru biti povećane od 1. januara naredne godine. Dodaje da će se nakon razgovora sa MMF-om, u naredne dve nedelje, znati i koliko će povećanje biti… »
Mali: Nova vlada u naredne dve nedelje

Mali: Nova vlada u naredne dve nedelje

Radio 021 06.10.2020
Ministar finansija u prethodnoj vladi Siniša Mali izjavio je danas da će nova vlada biti formirana najkasnije za dve sedmice. Mali je za RTS rekao da će najkasnije početkom sledeće sedmice biti održana još jedna sednica Predsedništva SNS na kojoj… »
Nedimović: Za Brnabić uvek dižem dve ruke

Nedimović: Za Brnabić uvek dižem dve ruke

Nova 06.10.2020
Ministar poljoprivrede u prethodnoj vladi Branislav Nedimović izjavio je danas da očekuje da će nova vlada biti formirana za dve do tri nedelje. On je dodao da je odluka predsednika Aleksandra Vučića da mesto mandatara za sastav nove Vlade poveri Ani… »
"Sačuvali smo makroekonomsku stabilnost. Siguran sam 99 odsto da će biti povećanja plata"

"Sačuvali smo makroekonomsku stabilnost. Siguran sam 99 odsto da će biti povećanja plata"

Telegraf 06.10.2020
Mali je podsetio da se od 1. januara povećava minimalna cena rada. Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da je 99 odsto siguran da će plate u javnom sektoru biti povećane naredne godine i dodao da će se, nakon razgovora sa delegacijom… »
Mali: Vlada za najviše dve nedelje

Mali: Vlada za najviše dve nedelje

Nova 06.10.2020
Ministar finansija u prethodnoj vladi Siniša Mali izjavio je danas da će nova vlada biti formirana najkasnije za dve sedmice. Mali je za RTS rekao da će najkasnije početkom sledeće sedmice biti održana još jedna sednica Predsedništva SNS na kojoj… »

Vesti dana »