Povezane vesti
Kurir saznaje! Kažnjen prvi privatni prevoznik! Vozač nije nosio masku pa će iskeširati minumum 150.000 dinara
Kurir 06.10.2020
Saniratni inspektori napisali su juče jednu kaznu privatnom prevozniku jer vozač autobusa nije imao masku i pet kazni putnicima koji su odbili da nose maske u gradskom prevozu Beograda, nezvanično saznaje Kurir. - Ekipe sanitarnih inspektora, koje su su… »
Ne mare za mere: Čak i neki vozači u prevozu ne nose maske i pored kazne od 5.000 dinara
Kurir 06.10.2020
Kontrola u beogradskim autobusima pojačana, ali reporteri Kurira zatekli uglavnom mlade, a i one za volanom bez zaštite od korone. Iako je Beograd bez premca po broju zaraženih koronom, iako je uvedena rigorozna kontrola poštovanja epidemioloških mera u… »
Vesti dana »
Fajnenšel tajms: Naftna kompanija iz Abu Dabija glavni kandidat za kupovinu ruskog udela u NIS-u
Novi magazin pre 1 satjoš 18 povezanih
Epidemija glisti među decom u Srbiji: Pedijatar upozorava na novu pošast pored mutant virusa! Ako je dete nervoznije i ne može da jede, sumnjajte na parazite
Dnevnik pre 2 satajoš 3 povezane
SRCE: EU da razmotri mere ličnih sankcija za one u krugu vlasti koji preziru zakon i šire nasilje
Nova pre 57 minutajoš 20 povezanih



