Povezane vesti
Autorka: Film o Amfilohiju Radoviću je žrtva nacionalističke cenzure
Danas 06.10.2020
Tanja Šuković, jedna od autorki dokumentarnog filma o mitropolitu Srpske pravoslavne crkve (SPC) Amfilohiju Radoviću „Svjedok božje ljubavi“, izjavila je danas da je skidanje tog filma sa programa festivala „Pres vitez“ u Zrenjaninu čin cenzure. Ocenila… »
Film o mitropolitu Amfilohiju neće biti prikazan na festivalu Pres vitez
Novi magazin 06.10.2020
Ministarstvo kulture i informisanja saopštilo je da film "Svjedok božje ljubavi", autorki Tanje Šuković i Snežane Rakonjac, koji na sporan način prikazuje izjave i javne aktivnosti mitropolita crnogorsko-primorskog Srpske pravoslavne crkve Amfilohija… »
Oslobođenje: Zahtev festivalu Pres vitez da preispita odluku o prikazivanju pamfleta o Amfilohiju
Danas 06.10.2020
Pokret Oslobođenje izneo je zahtev selektorima regionalnog festivala TV minijatura Pres vitez i Ministarstvu kulture kao davaocu podrške festivalu, da se preispita odluka da se na tom događaju prikaže video pamflet „Svjedok Božije ljubavi“ Tatjane… »
Vesti dana »

Incident u Kosjeriću: Tri policajca povređena, priveden učesnik neprijavljenog okupljanja
Blic pre 11 minutajoš 2 povezane

Vremenska prognoza: Danas pretežno sunčano, u brdskim predelima kratkotrajna kiša
Beta pre 5 satijoš 1 povezana

Potpuno pomračenje Meseca: Spektakl na nebu iznad Srbije koji svi mogu da posmatraju golim okom (foto/video)
Blic pre 11 minutajoš 1 povezana