Повезане вести
Телеком Србија негирао да је отписао дуг или давао зајмове ТВ Пинк
Слободна Европа 06.10.2020
"Телеком Србија" негирао је у уторак (6. октобра) да је та компанија икада отписивала дугове или давала зајмове телевизији Пинк. "Поводом неистинитих информација и инсинуација које су се јуче (5. октобар) појавиле у јавности, а… »
Телеком негира да је отписао дуг или давао зајмове ТВ Пинк
Нова 06.10.2020
Телеком Србија негирао је данас да је та компанија икада отписивала дугове или давала зајмове телевизији Пинк. “Поводом неистинитих информација и инсинуација које су се јуче појавиле у јавности, а тичу се наше сарадње са… »
Телеком: Никад нисмо отписивали дугове нити дали зајам Пинку
Дневник 06.10.2020
БЕОГРАД: Компанија Телеком Србија саопштила је данас да никад није отписала дуг нити дала зајам телевизији Пинк. Српска компанија је то саопштила поводом изјаве потпредседнице Странке слободе и правде Маринике Тепић која је… »
Тепић: Телеком отписао дугове и позајмио паре Пинку
Нова 06.10.2020
"Из поузданих извора сам добила информације да је државна телекомуникациона компанија Телеком неосновано отписивала дугове и давала зајмове телевизији Пинк. Волела бих да Тужилаштво истражи тврдње до којих сам стигла", истакла… »
Вести дана »
Народна банка Србије одржава стабилност девизног тржишта упркос флуктуацијама курса динара
Наслови.аи пре 8 минутајош 31 повезана
Међак: Вучићева идеја о заједничком уласку у ЕУ је замка, пут за спречавање проширења
Радио 021 пре 38 минутајош 20 повезаних
Ситуација са НИС-ом под америчким санкцијама: рок за решење и преговори о продаји удела
Наслови.аи пре 2 сатајош 28 повезаних





