Povezane vesti
Rekonstrukcija terena sa veštačkom travom u Velikom parku (VIDEO)
Užice oglasna tabla 06.10.2020
Radovi na sportskom igralištu u Velikom parku su počeli pre deset dana, a u narednim danima biće postavljena veštačka trava, zamenjena ograda i rasveta i završiće se iscrtavanje budućeg fudbalskog igrališta. Zamenik gradonačelnika Užica… »
Izgradnja sportskih igrališta (VIDEO)
Zoom UE 06.10.2020
UŽICE-U Velikom parku u toku je rekonstrukcija terena sa veštačkom travom koju Ministarstvo omladine i sporta finansira sa 3 miliona dinara. Po rečima direktora Užice razvoja Nikole Maksimovića radovi su počeli pre 10 dana ,a sledi postavljanje… »
Vesti dana »

U Srbiji Dan žalosti zbog tragedije u Severnoj Makedoniji
Serbian News Media pre 55 minutajoš 46 povezanih

Studenti i građani pokušali da blokiraju novosadsku skupštinu uoči sednice
Slobodna Evropa pre 31 minutajoš 29 povezanih

„Zabeleženo više od 330 smrtnih slučajeva, uglavnom palestinske dece i žena“: Hamas tvrdi jedno, Izrael drugo
Nova pre 44 minutajoš 19 povezanih

Horor u Čačku: Sin nožem ubio majku i oca, pa krenuo peške za Beograd, tela pronađena u stanu
Mondo pre 1 satjoš 16 povezanih

Studenti u blokadi u Novom Sadu noćas blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže, policija reagovala (VIDEO, FOTO)
Danas pre 57 minutajoš 9 povezanih