Povezane vesti
U Srbiji godišnje 900.000 tona otpada od hrane
Nova 06.10.2020
U Srbiji se godišnje prouzvede 900.000 tona otpada od hrane, a više od 500.000 tona završi na deponiji, gde se razgradnjom proizvodi velika količina ugljen-dioksida i metana koji ugrožavaju okolinu i zdravlje ljudi, navodi se u saopštenju Nemačke… »
Srbija godišnje proizvede 900.000 tona otpada od hrane, a ovo su posledice koje to ima po životnu sredinu
Nedeljnik 06.10.2020
Još od 2009. godine, kada je u Srbiji usvojen Zakon o upravljanju otpadom, radi se na regulisanju sistema pravilnog odvajanja i odlaganja otpada, među kojima je i onaj koji proizvodi najštetnije gasove sa efektom staklene bašte – otpad od hrane. Prema… »
Vesti dana »
Tramp dao ultimatum Iranu: "Imate 48 sati", Teheran odgovorio! Izvedeni brutalni udari na Izrael, ima mrtvih i ranjenih, Dimona i Arad u plamenu! (foto/video)
Kurir pre 17 minutajoš 32 povezane
Kragujevac: Vremenska prognoza za narednu sedmicu (od 23. do 29. marta)
Pressek pre 52 minutajoš 13 povezanih
U Sloveniji danas redovni parlamentarni izbori za 10. saziv Državnog zbora
Beta pre 1 satjoš 9 povezanih
Dončić poludeo: Na srpskom mi je rekao „J…ću ti celu familiju“
Sport klub pre 7 minutajoš 16 povezanih



