Povezane vesti
Uhapšen IT plejboj, preti mu 30 godina zatvora: Sumnja se da je ubio komšiju, pa hteo da postane predsednik Amerike!
Mondo 06.10.2020
Ukoliko imate računar sigurno ste čuli za njega, on je tvorac onog dosadnog antivirusa! Ukoliko imate računar sigurno ste čuli za njega, on je tvorac onog dosadnog antivirusa! Poznati preduzetnik Džon Mekafi je uhapšen u Španiji kada se spremao da… »
Španija: Programer Džon Mekafi pritvoren zbog utaje poreza
Dnevnik 06.10.2020
BARSELONA: Na aerodromu u Barseloni je uhapšen Džon Mekafi, programer i tvorac poznatog antivirus softvera, koga američke vlasti zbog prevare, saopšteno je iz španske policije. Mekafi je uhapšen u subotu, dok je sa britanskim pasošem pokušavao da se… »
U Španiji uhapšen John McAfee, tvorac antivirusunog programa
Al Jazeera 06.10.2020
SAD ga tereti za utaju poreza, a uhapšen je dok se spremao otputovati u Istanbul. Španska policija objavila je u utorak da je uhapsila Johna McAfeeja, američkog tvorca antivirusnog programa, kojeg SAD traži zbog utaje poreza. Policija je uhapsila… »
Vesti dana »
Šta ti bi? Iranac postigao gol na američkom tlu, pa "upucao" publiku VIDEO
B92 pre 58 minutajoš 32 povezane
Osam članova posade poginulo u padu bombardera B-52 u Kaliforniji
Insajder pre 1 satjoš 19 povezanih
Vens: Tramp bi mogao da objavi sporazum SAD i Irana i pre petka
Nedeljnik pre 23 minutajoš 16 povezanih
UŽIVO Iran: U petak u Švajcarskoj počinje druga faza pregovora sa SAD
Sputnik pre 28 minutajoš 19 povezanih




