Povezane vesti
Odbrana tvrdi da „službena zabelješka” otkriva ko je ubio Ćuruviju
Politika 07.10.2020
Zora Dobričanin Nikodinović, branilac Ratka Romića i Milana Radonjića, traži da se sasluša Vasilije Mijović koji je sačinio ovaj akt. Specijalnom sudu u Beogradu juče je, na glavnom pretresu optuženima za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije, predata… »
Traže svedoka iz db crne gore: Odbrana traži da se sasluša ovaj čovek
Večernje novosti 07.10.2020
ODBRANA optuženih za umešanost u ubistvo novinara Slavka Ćuruvije juče je pred Specijalnim sudom u Beogradu tokom uvodnog izlaganja predložila da kao novi svedok u ponovljenom postupku bude saslušan Vasilije Mijović, nekadašnji pripadnik crnogorske… »
Odbrana predložila dokaze pred suđenje za ubistvo Slavka Ćuruvije: Vasilije Mijović zna ko je ubio novinara?
Kurir 07.10.2020
Advokat Zora Dobričanin Nikodinović, branilac optuženih za umešanost u ubistvo Slavka Ćuruvije u uvodnom izlaganju pred početak suđenja pred Specijalnim sudom u Beogradu predala tužilaštvu i sudu novi dokaz, odnosno pismo koje je dobila uoči izricanja… »
Vesti dana »
Dodik: Na izborima za predsednika Srpske 23. novembra mora da pobedi Siniša Karan
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Netanjahu najavio otvaranje prelaza Rafa: Uslov je da Hamas preda tela još trojice talaca iz Gaze
Kurir pre 3 satajoš 1 povezana
U Bugarskoj i još četiri zemlje uhapšeno 35 ilegalnih trgovaca starinama vrednosti 100 miliona evra
Beta pre 5 satijoš 1 povezana





