Povezane vesti
PONOS GRADA: Tim Prve kragujevačke gimnazije pobednik Nacionalnog debatnog turnira
InfoKG 07.10.2020
"Mladi ljudi menjaju svet". Tim Prve kragujevačke gimnazije pobednik je Nacionalnog debatnog turnira. U finalu je, svojom retorikom i argumentima, savladao ekipu Četrnaeste beogradske gimnazije. Bez Debatnog kluba i sa malo vremena za pripremu, maturanti… »
Gradonačelnik Kragujevca priredio prijem za pobednike Nacionalnog debatnog turnira
Glas Šumadije 07.10.2020
Za pobednički tim Prve kragujevačke gimnazije i njihove profesore koji je u finalu Nacionalnog debatnog turnira svojom retorikom i argumentima savladao ekipu Četrnaeste beogradske gimnazije, u salonu zgrade Gradske uprave organizovan je svečani prijem… »
Vesti dana »

Ko je bio mile Novaković: Uhapsio je zemunski klan, Zvezdan Jovanović mu je priznao ubistvo Đinđića, njegova uloga u akciji "Sablja" bila je ključna
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Nova dokumentarna se0rija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 5 minutajoš 1 povezana

Amerika oštro reagovala na presudu bolsonaru: "SAD će adekvatno odgovoriti na ovaj lov na veštice"
Kurir pre 2 satajoš 6 povezanih