Povezane vesti

Rasta "propevao" na sudu Reper otkrio da je za drogu dao 2.000 evra, a onda otkrio zašto je imao toliko marihuane: Hteo sam da…

Rasta "propevao" na sudu Reper otkrio da je za drogu dao 2.000 evra, a onda otkrio zašto je imao toliko marihuane: Hteo sam da…

Press 07.10.2020
Pevač Stefan Đurić Rasta uhapšen je u petak, kada je policija kod njega pronašla pet grama marihuane, a potom je po nalogu tužilaštva urađen i pretres njegovog stana u kom je pronađena veća količina skanka. Foto:blic On je saslušan pred Višim… »
Rasta na saslušanju sve ispričao, drogu držao u veš mašini: Koristim 20 grama dnevno, ja sam umetnik

Rasta na saslušanju sve ispričao, drogu držao u veš mašini: Koristim 20 grama dnevno, ja sam umetnik

Telegraf 07.10.2020
- Ja sam umetnik i već dugo koristim marihuanu, a i njen sam promoter i smatram da treba da se koristi kao lek - rekao je navodno Rasta. Reper Stefan Đurić Rasta uhapšen je u petak, 2. oktobra, u Beogradu, a navodno je na saslušanju ispričao kako je… »
Kija o Rastinom hapšenju: Treba da odgovara!

Kija o Rastinom hapšenju: Treba da odgovara!

Telegraf 07.10.2020
- Za legalizaciju marihuane sam, ali samo u medicinske svrhe, uz strogu kontrolu - rekla nam je pevačica. Reper Stefan Đurić Rasta (30) priveden je 2. oktobra u Beogradu i tom prilikom mu je pronađena marihuana, a nakon pretresa reperovog stana… »

Vesti dana »