Povezane vesti

"Odahnuše mučenici": Njenim imenom zastrašivane su generacije brucoša, kod nje su padali i po 27 puta, sada je profesorka…

"Odahnuše mučenici": Njenim imenom zastrašivane su generacije brucoša, kod nje su padali i po 27 puta, sada je profesorka…

Blic 07.10.2020
Vest da je "ozloglašena" profesorka Geografskog fakulteta Univerziteta u Beogradu Mila Pavlović otišla u penziju obradovala je mnoge studente ove visokoškolske ustanove. Profesorka Pavlović je bila godinama strah i trepet Geografskog fakulteta jer je… »
Najstroža profesorka Beogradskog univerziteta otišla u penziju, studenti slave: odahnusmo mučenici

Najstroža profesorka Beogradskog univerziteta otišla u penziju, studenti slave: odahnusmo mučenici

Noizz 07.10.2020
Profesorka na Geografskom fakultetu u Beogradu Mila Pavlović otišla je u penziju, a zbog njenog oštrog stava tokom ispitivanja, mnogi su se obradovali što profesorka više ne radi. Čak i oni koji nisu upisali Geografski fakultet u Beogradu, teško da… »
“Najgora profesorka” sa BU otišla u penziju, studenti slave

“Najgora profesorka” sa BU otišla u penziju, studenti slave

Nova 07.10.2020
Profesorka Mila Pavlović, strah i trepet Geografskog fakulteta u Beogradu, otišla je u penziju. “Znate onu profesorku Milu sa Geografskog faxa kod koje je prolazio po jedan ili ni jedan student po roku? E otišla je izgleda u penziju konačno… »
"Odahnuli mučenici": Strah i trepet Geografskog fakulteta, profesorka Mila Pavlović otišla u penziju

"Odahnuli mučenici": Strah i trepet Geografskog fakulteta, profesorka Mila Pavlović otišla u penziju

Telegraf 07.10.2020
- Časno i pošteno radim svoj posao, svi studenti su mi jednaki i ja od njih očekujem samo da mi pokažu znanje - govorila je "babaroga" Pavlović. Strah i trepet među studentima Geografskog fakulteta Univerziteta u Beogradu bila je profesorka Mila… »

Vesti dana »