Povezane vesti

Bajbek na promociji u Humskoj: Svi su mi rekli "blago tebi, ideš u Partizan", Zlatan me učio srpski

Bajbek na promociji u Humskoj: Svi su mi rekli "blago tebi, ideš u Partizan", Zlatan me učio srpski

Telegraf 07.10.2020
Francuz se predstavio navijačima. Francuz Žan Kristof Bajbek, novi napadač Partizana i poslednje pojačanje u prelaznom roku, promovisan je na stadionu u Humskoj, pošto je potpisao trogodišnji ugovor. Bivši igrač Pari Sen Žermena, u kojem je… »
Partizan predstavio novo pojačanje: Bajbek na promociji u Humskoj nasmejao sve – ‘Zlatan me je naučio neke srpske reči…

Partizan predstavio novo pojačanje: Bajbek na promociji u Humskoj nasmejao sve – ‘Zlatan me je naučio neke srpske reči…

Hot sport 07.10.2020
Nakon jučerašnjeg potpisivanja ugovora, bivši igrač Pari Sen Žermena, Žan Kristof Bajbek predstavljen je medijima na konferenciji za štampu gde je odgovarao na brojna novinarska pitanja. Bajbek je zadužio dres sa brojem 9. Bajbek je od 2012… »
Partizanov novi napadač: Od Zlatana sam učio srpski

Partizanov novi napadač: Od Zlatana sam učio srpski

Nova 07.10.2020
U Humskoj rade punom parom i nastavljaju s promocijama novih fudbalera. Posle Ivana Obradovića, Svetozara Markovića i Miloša Jojića, na red je došao i napadač Žan-Kristof Bajebek. Nekadašnji centarfor Pari Sen Žermena trebalo bi u crno-belom… »
Bajbek oduševio grobare: Zlatan me je naučio neke srpske reči, nisu baš za javnost...

Bajbek oduševio grobare: Zlatan me je naučio neke srpske reči, nisu baš za javnost...

Večernje novosti 07.10.2020
FK Partizan predstavio je novo pojačanje u napadu. U Humsku je stigao Žan Kristof Bajbek, on je istakao zadovoljstvo zbog toga što je došao među crno-bele. "Srećan što sam došao u Partizana. Nisam mnogo znao o istoriji kluba, ali je čuo sve… »
Učio me zlatan srpski, ali nije za javnost: Bajbek stigao u Partizan i već oduševio!

Učio me zlatan srpski, ali nije za javnost: Bajbek stigao u Partizan i već oduševio!

Mondo 07.10.2020
Možemo samo da pretpostavimo šta je u pitanju... Možemo samo da pretpostavimo šta je u pitanju... Partizan je predstavio novog napadača - Žan Kristofa Bajbeka! U pitanju je Francuz koji stiže kao slobodan agent i potpisao je ugovor na tri godine, a… »

Vesti dana »