Povezane vesti

Došao iz partizana, a SAD će dati sve da ga pobedi: Crno-beli? Nema tu sentimentalnosti!

Došao iz partizana, a SAD će dati sve da ga pobedi: Crno-beli? Nema tu sentimentalnosti!

Mondo 07.10.2020
A ambicije ostaju iste - vrlo visoke. A ambicije ostaju iste - vrlo visoke Radnički je u poslednje tri utakmice osvojio samo bod, popio je "petardu" od Voždovca i sada je sedmi na tabeli, što su rezultati koji se više ne tolerišu na Čairu. Otišao… »
Đuričić u Radničkom odmah primenio recept iz Partizana!

Đuričić u Radničkom odmah primenio recept iz Partizana!

Sportske.net 07.10.2020
Sećate se gde su Savo Milošević i Milan Đuričić vodili prošle sezone igrače Partizana? Sada će tamo biti Nišlije. Novi trener fudbalera Radničkog Milan Đuričić rekao je danas da je sa zadovoljstvom prihvatio poziv za povratak u klub, kao i… »
Đuričić: Samo me zanima da Radnički igra dobar fudbal

Đuričić: Samo me zanima da Radnički igra dobar fudbal

Mozzart sport 07.10.2020
„Cilj kluba je da bude među prva četiri“, kaže novi trener Nišlija. Posle tri godine na starom mestu. Milan Đuričić od danas je zvanično ponovo trener Radničkog iz Niša, koji se pre nekoliko dana rastao sa Radoslavom Batakom. Đuričić je… »
Đuričić preuzeo Radnički: Jedina moja poruka na prvom treningu bila je - Tim je važniji od pojedinca!

Đuričić preuzeo Radnički: Jedina moja poruka na prvom treningu bila je - Tim je važniji od pojedinca!

Večernje novosti 07.10.2020
MILAN Đuričić predstavljen je danas na stadionu Čair kao novi šef stručnog štaba Radničkog. Popularni Đumi je istaknuto trenersko ime u srpskom fudbalu, jedan od tvoraca generacije koja je 2013. godine postala omladinski prvak Evrope. -Radnički… »

Vesti dana »