Povezane vesti

Edegard pred Srbiju: Mi smo gladna gomila

Edegard pred Srbiju: Mi smo gladna gomila

Mozzart sport 07.10.2020
"Jović je zabrinut za vreme, jer je u Norveškoj tokom utakmica hladno" Četvrtak, 8. oktobar, biće veliki dan za reprezentaciju Srbije koja igra meč protiv Norveške u okviru baraža Lige nacija za odlazak na Evropsko prvenstvo 2021. godine. Jedno od… »
Pred odlazak u oslo: Lepe reči Tadića i Mitrovića o FSS!

Pred odlazak u oslo: Lepe reči Tadića i Mitrovića o FSS!

Hot sport 07.10.2020
Zadovoljni organizacijom nacionalnog tima Srbije. Sutra se u 20:45 igra meč kvalifikacija za Evropsko prvenstvo između Srbije i Norveške na stadionu ‘Ulevol’ u Oslu. Predvodnici napadačkog dela tima će svakako biti Dušan Tadić i Aleksandar… »
Dan pred meč sa Norveškom, Tadić i Mitrović nahvalili FSS!

Dan pred meč sa Norveškom, Tadić i Mitrović nahvalili FSS!

Sportske.net 07.10.2020
Posebno zbog jednog čoveka... Reprezentacija Srbije sutra igra toliko čekanu utakmicu protiv Norveške u Oslu, koja bi trebalo da predstavlja pretposlednji korak ka plasmanu na Evropsko prvenstvo. Najveći aduti našeg tima u ofanzivi biće Dušan… »
Edegor o Srbiji i Joviću: Mi smo gladna gomila

Edegor o Srbiji i Joviću: Mi smo gladna gomila

N1 Info 07.10.2020
Fudbaler madridskog Reala Martin Edegor posle godinu dana vratio se u reprezentaciju Norveške i u četvrtak (20:45, Nova S) u duelu sa Srbijom biće jedan od uzdanica Skandinavaca u polufinalu baraža za plasman na Evropsko prvenstvo… »
Mitrović: Želimo najbolje za našu zemlju; Tadić: Disciplina je najvažnija

Mitrović: Želimo najbolje za našu zemlju; Tadić: Disciplina je najvažnija

Mozzart sport 07.10.2020
Srpski asovi spremni za meč u Oslu. Dani odluke. Ili će se Srbija za još jedan, ali ogroman korak približiti plasmanu na Evropsko prvenstvo posle dve decenije ili će se agonija produžiti za još četiri godine. Konačan odgovor na to pitanje srpski… »
"Mi igrači i stručni štab smo odgovorni za: Rezultat!" Ovako su Tadić i Mitrović najavili meč godine sa Norveškom: Sada…

"Mi igrači i stručni štab smo odgovorni za: Rezultat!" Ovako su Tadić i Mitrović najavili meč godine sa Norveškom: Sada…

Sportal blic 07.10.2020
Dušan Tadić i Aleksandar Mitrović su dvojica igrača reprezentacije Srbije od kojih se očekuje možda i najviše pred sutrašnju utakmicu protiv Norveške u polufinalu plej-ofa za plasman na Evropsko prvenstvo. Obojica su uoči tog meča saglasni da… »
Tadić: O Halandu moramo posebno da vodimo računa

Tadić: O Halandu moramo posebno da vodimo računa

N1 Info 07.10.2020
Srpski fudbaler Dušan Tadić rekao je pred važnu utakmicu za plasman na Evropsko prvenstvo protiv Norveške da Srbija igra protiv kvalitetne ekipe. Kapiten Ajaksa je na konferenciji za medije najviše govorio o kvalitetu reprezentacije Norveške… »
Mitrović: Velika odgovornost, znamo koliko je važno

Mitrović: Velika odgovornost, znamo koliko je važno

N1 Info 07.10.2020
Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović rekao je pred utakmicu protiv Norveške u polufinalu plej-ofa za plasman na Evropsko prvenstvo da je ključni deo u igri disciplina i angažovanost celog tima. Utakmica između Norveške i Srbije na programu je u… »

Vesti dana »