Povezane vesti

Rasulo! Kristijan skočio na Tomovića, a on cvili i moli: Golubović bez milosti prema Crnogorcu, usledila kazna! (video)

Rasulo! Kristijan skočio na Tomovića, a on cvili i moli: Golubović bez milosti prema Crnogorcu, usledila kazna! (video)

Mondo 07.10.2020
Nova tuča, ali ne i diskvalifikacija! Nova tuča, ali ne i diskvalifikacija! Danas je došlo do žestokog okršaja između Vladimira Tomovića i Alena Hadrovića, a u sve se umešao Vladimir Tomović koji je držao Kristijana. Kristijan je očigledano… »
Rasulo! Kristijan skočio na tomovića, a on cvili i moli: Golubović bez milosti prema Crnogorcu, a usledila žešća kazna…

Rasulo! Kristijan skočio na tomovića, a on cvili i moli: Golubović bez milosti prema Crnogorcu, a usledila žešća kazna…

Kurir 07.10.2020
Vladimir Tomović i Alen Hadrović ušli su fizički okršaj, a u sve se umešao Vladimir Tomović koji je držao Kristijana. Kristijan je očigledno previše ozbilno shvatio ulogu policajca ove nedelje pa je želeo da se obračuna sa Alenom zbog krađe… »
Kristijan golubović skočio na Vladimira Tomovića: On preklinje i moli: "Nisam te ja gurnuo!" stigla i kazna

Kristijan golubović skočio na Vladimira Tomovića: On preklinje i moli: "Nisam te ja gurnuo!" stigla i kazna

Blic 07.10.2020
U toku dana došlo je do sukoba između Kristijana Golubovića, Alena Hadrovića i Vladimira Tomovića. Kristijan je gurnuo Alena, a onda se u sve umešao i Tomović. "Nisam ja, pa nisam te ja gurnuo nisam ja", govorio je Vladimir dok je ležao ispod… »
Vladimir Tomović uzrujan nakon incidenta sa kristijanom: Ja nisam pi*ka! (video)

Vladimir Tomović uzrujan nakon incidenta sa kristijanom: Ja nisam pi*ka! (video)

Mondo 07.10.2020
nakon kazne usledilo pravdanje! nakon kazne usledilo pravdanje! Danas je došlo do žestokog okršaja između Kristijana Golubovića i Alena Hadrovića, a u sve se umešao Vladimir Tomović koji je držao Kristijana i tako izvukao deblji kraj. Ubrzo se… »
"Dođi p**ko": Tuča između Kristijana, Alena i Tomovića, uletelo obezbeđenje! (video)

"Dođi p**ko": Tuča između Kristijana, Alena i Tomovića, uletelo obezbeđenje! (video)

Alo 07.10.2020
Raste tenzija... Nakon što su lopovi morali da ukradu novac od policajaca, došlo je do novog haosa. Ovoga puta između , Alena Hadrovića i Vladimira Tomovića. Kristijan je gurnuo Alena, a onda se u sve umešao i Tomović. Ovom prilikom svi su ih… »

Vesti dana »