Povezane vesti
CIK BiH donio odluku o zabrani učešća na izborima Ujedinjenoj Srpskoj
Slobodna Evropa 07.10.2020
Centralna izborna komisija (CIK) Bosne i Hercegovine (BiH), na hitnoj sjednici održanoj u srijedu (7. oktobra) donijela je nepravosnažnu odluku kojom je poništila ovjeru za učešće na izborima stranke Ujedinjenja Srpska i njenog lidera Nenada Stevandića… »
Stevandić najavio žalbu: CIK zabranio učešće Ujedinjene Srpske na izborima,
Večernje novosti 07.10.2020
CENTRALNA izborna komisija BiH poništila je overu za učešće na izborima stranke Ujedinjena Srpska i njenog lidera Nenada Stevandića kaznila sa 10.000 KM. Ova odluka CIK usledila je zbog objave spota ove političke partije, a što je prema tumačenju CIK… »
Ujedinjena Srpska ne može na izbore: Kažnjeni zbog stranačkog video spota, moraju da ga uklone i plate kaznu (video)
Blic 07.10.2020
Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine poništila je overu političke strake Ujedinjene Srpske na lokalnim izborima 2020. godine zbog njihovog video spota. Odluka je bila jednoglasna, a osim poništene overe, predsednik Ujedinjene Srpske, Nenad… »
CIK BiH Ujedinjenoj Srpskoj zabranio učešće na izborima
Al Jazeera 07.10.2020
Kazna je izrečena zbog videospota u kojem se promoviraju međuetnička mržnja i nasilje. Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine u srijedu je donijela jednoglasnu odluku da zabrani izlazak na lokalne izbore Ujedinjenoj Srpskoj Nenada Stevandića… »
Vesti dana »
Trump postavio ultimatum Iranu: 48 sati za otvaranje Ormuza ili udari na energetiku
Bloomberg Adria pre 14 minutajoš 29 povezanih
U Srbiji danas promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, najviša temperatura do 15 stepeni
Euronews pre 29 minutajoš 13 povezanih
Skandalozne tvrdnje Dončića: Vređao mi je porodicu na srpskom, NBA centar se odmah oglasio (video)
Večernje novosti pre 14 minutajoš 15 povezanih
U Sloveniji danas redovni parlamentarni izbori za 10. saziv Državnog zbora
Beta pre 54 minutajoš 8 povezanih





