Povezane vesti

Oglasio se odmah nakon potpisa: Ročesti oduševio Delije, jedna reč mu je potrebna da opiše šta njemu predstavlja Zvezda!

Oglasio se odmah nakon potpisa: Ročesti oduševio Delije, jedna reč mu je potrebna da opiše šta njemu predstavlja Zvezda!

Hot sport 08.10.2020
Košarkaški klub sa Malog Kalemegdana doveo je veliko pojačanje. Vratio se igrač koji je pre tri sezone sa crveno-belima osvojio titulu prvaka Srbije, Tejlor Ročesti. On je sa Zvezdom potpisao ugovor na dva meseca uz mogućnost produžetka do kraja… »
Bio je na pragu ‘Marakane’: Filip Đuričić otrkio da je trebalo da pređe u Zvezdu, ali onda…

Bio je na pragu ‘Marakane’: Filip Đuričić otrkio da je trebalo da pređe u Zvezdu, ali onda…

Hot sport 08.10.2020
Malo je falilo da Filipu Đuričiću karijera izgleda potpuno drugačije. Đuričić iza sebe ima sjajnu sezonu, u dresu Sasuola beleži sve bolje partije. Ipak, srpski fudbaler otrkrio je da je njegova karijera mogla da izgleda dosta drugačije… »
Kako je Đuričić bio blizu zvezde: Pristao sam se da se vratim na "Marakanu", ali ne znam šta se desilo!

Kako je Đuričić bio blizu zvezde: Pristao sam se da se vratim na "Marakanu", ali ne znam šta se desilo!

Mondo 08.10.2020
Mogla je karijera da mu ide drugim tokom... Mogla je karijera da mu ide drugim tokom... Filip Đuričić ima sjajnu 2020. godinu za sobom. U dresu Sasuola igra sve bolje, a i zeleno-crni u Seriji A predstavljaju jedan od zanimljivijih timova. Ipak, srpski… »
Ročesti oduševio "delije": Prvom reakcijom na povratak dokazao da mu je Zvezda u srcu!

Ročesti oduševio "delije": Prvom reakcijom na povratak dokazao da mu je Zvezda u srcu!

Mondo 08.10.2020
Posle epizode u Olimpijakosu američki plej će nastaviti da igra Evroligu u crveno-belom. Posle epizode u Olimpijakosu američki plej će nastaviti da igra Evroligu u crveno-belom. Iskusni američki plejmejker Tejlor Ročesti vratio se u Beograd. On će… »
Filip Đuričić otkriva: Bio sam na pragu Zvezde, spakovao sam kofere, ne znam šta se dogodilo!

Filip Đuričić otkriva: Bio sam na pragu Zvezde, spakovao sam kofere, ne znam šta se dogodilo!

Večernje novosti 08.10.2020
ČINI se da je u svakom prelaznom roku bilo nagađanja da bi Filip Đuričić mogao da pojača Crvenu zvezdu. To se nikada nije dogodilo, iako je srpski fudbaler karijeru počeo upravo na stadionu "Rajko Mitić". "Kao klinac sam otišao sa Marakane, a san… »
Ispunila se obradovićeva želja: Vratio se Tejlor Ročesti među crveno-bele, a evo na koliko je potpisao ugovor

Ispunila se obradovićeva želja: Vratio se Tejlor Ročesti među crveno-bele, a evo na koliko je potpisao ugovor

Sportal blic 07.10.2020
Američki bek Tejlor Ročesti novo je pojačanje košarkaša Crvena zvezda! , koji je potpisao ugovor na dva meseca uz opciju produžetka do kraja takmičarske sezone 2020/21, vraća se u crveno-beli dres u kome je pre tri sezone osvojio titulu prvaka… »

Vesti dana »