Povezane vesti

"Došla su još 4 muškarca u crnom": Bivši vlasnik "Knez petrola" ispričao sve o napadu u Budvi: "Tražili su 120.000 evra…

"Došla su još 4 muškarca u crnom": Bivši vlasnik "Knez petrola" ispričao sve o napadu u Budvi: "Tražili su 120.000 evra…

Blic 08.10.2020
Petrovčanin Milan Kaloštrović pokušao je da iznudi 120.000 evra od srpskog biznismena Srđana Kneževića, 24. avgusta u Budvi, pri čemu ga je tukao, a maltretirao ga je i Aleksa Stanković, sin crnogorskog tužioca Ivice Stankovića, dok je njegovo… »
"Udarao sam ga jer nije hteo da mi vrati: 120.000 evra koje mi duguje" Saslušan muškarac koji je u Budvi tukao bivšeg…

"Udarao sam ga jer nije hteo da mi vrati: 120.000 evra koje mi duguje" Saslušan muškarac koji je u Budvi tukao bivšeg…

Blic 08.10.2020
Kotorsko Osnovno državno tužilaštvo podiglo je optužni predlog protiv Petrovčanina Milana Kaloštrovića (46), zbog sumnje da je počinio krivično delo - samovlašće. Prema tom tužilačkom aktu, kako prenose "Vijesti", on se tereti da je da je… »
Snimak napada na srpskog biznismena: Vlasnik "Knez petrola" pretučen u Crnoj Gori (video)

Snimak napada na srpskog biznismena: Vlasnik "Knez petrola" pretučen u Crnoj Gori (video)

Blic 07.10.2020
Crnogorske "Vijesti" objavile su dva video snimka napada Petrovčanina Milana Kaloštrovića na biznismena iz Srbije Srđana Kneževića, vlasnika "Knez petrola", koji se desio 24. avgusta ove godine u Budvi. Protiv Kaloštrovića nedavno je podignut… »

Vesti dana »