Povezane vesti

Rekordno niska nezaposlenost mladih – 20,7 odsto

Rekordno niska nezaposlenost mladih – 20,7 odsto

Politika 08.10.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je na kraju drugog kvartala ove godine nezaposlenost mladih bila 20,7 odsto, što je, kaže, rekordno niska nezaposlenost kod te kategorije građana do sada. Istakla je da je pre šest godina… »
Čadež: Mladi da iskoriste šansu i steknu radno iskustvo

Čadež: Mladi da iskoriste šansu i steknu radno iskustvo

Dnevnik 08.10.2020
BEOGRAD: Za program "Moja prva plata" poslodvaci su prijavili više pozicija nego što se to očekivalo, rekao je danas predsednik PKS Marko Čadež i pozvao mlade da iskoriste ovu šansu, steknu radno iskustvo i unaprede svoju radnu biografiju… »
Čadež o programu Moja prva plata: Mladi da iskoriste šansu i steknu radno iskustvo

Čadež o programu Moja prva plata: Mladi da iskoriste šansu i steknu radno iskustvo

Kurir 08.10.2020
Za program " Moja prva plata" poslodvaci su prijavili više pozicija nego što se to očekivalo, rekao je danas predsednik PKS Marko Čadež i pozvao mlade da iskoriste ovu šansu, steknu radno iskustvo i unaprede svoju radnu biografiju. Predsednica Vlade… »
Čadež pozvao mlade da kroz program Moja prva plata steknu prvo radno iskustvo

Čadež pozvao mlade da kroz program Moja prva plata steknu prvo radno iskustvo

Novi magazin 08.10.2020
Predsednik Privredne komore Srbije (PKS) Marko Čadež pozvao je danas mlade da iskoriste projekat "Moja prva plata", odnosno steknu radno iskustvo i unaprede svoju radnu biografiju. Čadež je, nakon sastanka sastanak sa predstavnicima udruženja mladih… »
Čadež: Za program "Moja prva plata" se prijavilo više poslodavaca od očekivanog

Čadež: Za program "Moja prva plata" se prijavilo više poslodavaca od očekivanog

N1 Info 08.10.2020
Predsednik Privredne komore Srbije Marko Čadež pozvao je mlade da iskoriste projekat "Moja prva plata", odnosno steknu radno iskustvo i unaprede svoju radnu biografiju. Čadež je, nakon sastanka sastanak sa predstavnicima udruženja mladih na temu… »
Brnabić pozvala mlade da se jave na konkurs Moja prva plata

Brnabić pozvala mlade da se jave na konkurs Moja prva plata

Nova 08.10.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić pozvala je mlade da se prijave za program "Moja prva plata" i istakla da je uslove učešća u programu zadovoljilo 8.537 poslodavaca koji su ponudili 22.984 radne pozicije. Brnabić je navela da će 10.000 mladih… »
Brnabić: Mnogo veći odziv privrede za "Moju prvu platu" od očekivanog

Brnabić: Mnogo veći odziv privrede za "Moju prvu platu" od očekivanog

RTV 08.10.2020
BEOGRAD - Premijerka Ana Brnabić pozvala je mlade da se od danas prijave za program "Moja prva plata" i istakla da postoji mnogo veći odziv privrede nego što je to bilo očekivano, pošto je čak 10.295 kompanija oglasilo 28.706 radnih pozicija… »
Premijerka o zapošljavanju mladih: Netačno da je manja nezaposlenost jer odlaze iz Srbije

Premijerka o zapošljavanju mladih: Netačno da je manja nezaposlenost jer odlaze iz Srbije

Večernje novosti 08.10.2020
Teza da se beleži trend smanjenja nezaposlenosti mladih, jer oni odlaze iz zemlje je netačna, zato što beležimo i trend povećanja zaposlenosti mladih, izjavila je danas premijerka Ana Brnabić. Kako je rekla, ne prati se samo stopa nezaposlenosti… »
Brnabić: Rekordno niska nezaposlenost mladih – 20,7 odsto

Brnabić: Rekordno niska nezaposlenost mladih – 20,7 odsto

Nova 08.10.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da je na kraju drugog kvartala ove godine nezaposlenost mladih bila 20,7 odsto, što je, kaže, rekordno niska nezaposlenost kod te kategorije građana do sada. Istakla je da je pre šest godina nezaposlenost… »
Od danas kreću prijave za "Moju prvu platu" i traju do 8. novembra

Od danas kreću prijave za "Moju prvu platu" i traju do 8. novembra

Kamatica 08.10.2020
On je naveo da su poslodavci, čiji izbor takođe počinje danas i traje do 15. novembra, iskazali interesovanje za oko 22.000 nezaposlenih što je, kako kaže, mnogo više nego što se očekivalo. ''Selekcija će biti rigorozna, jer je konkurencija… »
Poslodavci ponudili oko 17.000 radnih mesta za program Moja prva plata

Poslodavci ponudili oko 17.000 radnih mesta za program Moja prva plata

Dnevnik 08.10.2020
Prijava kandidata za program „Moja prva plata”, u okviru kojeg je pozicije oglasilo 10.000 kompanija, počinje danas. Potencijalni poslodavci pokazali su veliko interesovanje za program, a najviše se traže ekonomisti, pravnici, lekari, medicinske… »
Danas počinje prijavljivanje za program Moja prva plata: Ova zanimanja su najtraženija, na raspolaganju oko 8.500 poslodavaca

Danas počinje prijavljivanje za program Moja prva plata: Ova zanimanja su najtraženija, na raspolaganju oko 8.500 poslodavaca

Kurir 08.10.2020
Prijavljivanje kandidata za program '' Moja prva plata'' počinje danas i traje do 8. novembra, a nezaposlenima je na raspolaganju oko 8.500 poslodavaca koji su ispunili uslove javnog poziva, izjavio je danas direktor Nacionalne službe za zapošljavanje… »

Vesti dana »