Povezane vesti

Mali Aleksandar rodio se letos sa 900 grama – pobedio je sve bitke i danas izašao iz bolnice

Mali Aleksandar rodio se letos sa 900 grama – pobedio je sve bitke i danas izašao iz bolnice

RTS 08.10.2020
Od posledica koronavirusa, nažalost, umiru i trudnice i porodilje. Tridesetčetvorogodišnja trudnica iz Vranja preminula je krajem jula u Kliničkom centru u Nišu, neposredno posle urađenog carskog reza u 28. nedelji trudnoće. Dečak je dva meseca… »
Niški heroji! Oni su spasli bebu Aleksandra: Nadljudskim naporom borili se da tata može danas da ga zagrli foto

Niški heroji! Oni su spasli bebu Aleksandra: Nadljudskim naporom borili se da tata može danas da ga zagrli foto

Kurir 08.10.2020
Beba heroj Aleksandar Ivanović čija je majka Brankica umrla od korone tokom porođaja na respiratoru, posle dva i po meseca napustio je niški Klinički centar i otišao kući u svoje rodno Vranje. Mališan heroj nadljudskim naporima lekara došao je na… »
Beba heroj, kojoj je majka umrla na rođenju od korone, provela je 25 dana na respiratoru, sa 880 grama napredovala je do 2.150…

Beba heroj, kojoj je majka umrla na rođenju od korone, provela je 25 dana na respiratoru, sa 880 grama napredovala je do 2.150…

Blic 08.10.2020
- Srećan sam! - kratko je prokomentarisao Branislav Ivanović, otac malog Aleksandra, bebe heroja kojem je majka preminula na porođaju na respiratoru, prilikom današnjeg izlaska iz Dečje interne klinike u Nišu, gde je mališan proveo dva i po meseca… »
Beba heroj napustila bolnicu posle dva i po meseca: Otac došao po malenog Aleksandra kome je majka umrla na porođaju od…

Beba heroj napustila bolnicu posle dva i po meseca: Otac došao po malenog Aleksandra kome je majka umrla na porođaju od…

Kurir 08.10.2020
Beba heroj, Aleksandar Ivanović, čija je majka Brankica umrla od korone tokom porođaja na respiratoru, posle dva i po meseca napustio je niški Klinički centar i otišao kući, saznaje Kurir. Po malenog Aleksandra došao je tata Branislav, koji je… »
Maleni Aleksandar napustio bolnicu Otac Branislav: Srećan sam, moj sin ide kući

Maleni Aleksandar napustio bolnicu Otac Branislav: Srećan sam, moj sin ide kući

Večernje novosti 08.10.2020
BEBA heroj, Aleksandar Ivanović, čija je majka Brankica umrla od korone tokom porođaja na respiratoru, posle dva i po meseca napustio je Klinički centar u Nišu. -Srećan sam, šta drugo da kažem. Moj sin ide kući-rekao je za Novosti Aleksandrov… »
"Ajde, bebo, diši": Aleksandar se rodio pre dva i po meseca, a tek danas stiže u svoj dom!

"Ajde, bebo, diši": Aleksandar se rodio pre dva i po meseca, a tek danas stiže u svoj dom!

Mondo 08.10.2020
Majka mu je umrla nakon porođaja u Vranju, a bila je pozitivna na korona virus. Majka mu je umrla nakon porođaja u Vranju, a bila je pozitivna na korona virus. "Moj sin je pravi lav, vratio mi je veru u život. Uspomenu na njegovu majku Brankicu, koja… »

Vesti dana »