Povezane vesti

Milutinov i korona: "Bio sam baš uplašen..."

Milutinov i korona: "Bio sam baš uplašen..."

Sportske.net 08.10.2020
Problemi za Nikolu Milutinova. Novi centar CSKA iz Moskve Nikola Milutinov je zaražen koronavirusom. On je veoma iznenađen tom informacijom što je potvrdio i za izraelski portal "Walla". "Nisam imao simptome, i kad sam dobio rezultate da sam pozitivan… »
Milutinov: Uplašio sam se zbog korone i bio psihički loše

Milutinov: Uplašio sam se zbog korone i bio psihički loše

Nova 08.10.2020
Nikola Milutinov, košarkaš CSKA Moskve, priznao je da je bio uplašen kada je dobio pozitivan nalaz na koronavirus. Prošle subote moskovski klub saopštio je da su trojica igrača zaražena koronom, među kojima je bio i srpski reprezentativac… »
Milutinov: Bio sam uplašen kada sam dobio pozitivan nalaz

Milutinov: Bio sam uplašen kada sam dobio pozitivan nalaz

Sportski žurnal 08.10.2020
Košarkaš CSKA Nikola Milutinov izjavio je da je bio uplašen kad je dobio pozitivan nalaz na korona virus. Prošle subote moskovski klub saopštio je da su trojica igrača prvog tima zaražena korona virusom, među kojima je bio i srpski… »
Milutinov o pozitivnom nalazu na kovid: Kad su mi rekli da imam virus, prilično sam se uplašio

Milutinov o pozitivnom nalazu na kovid: Kad su mi rekli da imam virus, prilično sam se uplašio

Telegraf 08.10.2020
Srpski centar je u izolaciji već sedam dana. Srpski centar Nikola Milutinov sedam dana je već "zaključan" kod kuće jer mu je nalaz na korona test bio pozitivan. On je o tom svom neprijatnom iskustvu pričao za izraelski portal Walla. - Nisam imao… »

Vesti dana »